شرکت آرسس

مقالات

بلبرینگ های تماس زاویه ای

حلقه های داخلی و بیرونی این نوع بلبرینگ ها نسبت به یکدیگر زاویه ای می سازند که امکان تحمل بارهای شعاعی و محوری همزمان را توسط آنها فراهم می کند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های خود تنظیم

این نوع بلبرینگ دارای دو ردیف ساچمه با یک حلقه بیرونی مشترک است که شیار ساچمه درآن به صورت منحنی بوده و این باعث ایجاد خاصیت خود تنظیمی بلبرینگ می شود.

ادامه مطلب

بلبرینگ های شیار عمیق

دامنه کاربرد بلبرینگ های شیار عمیق وسیع می باشد، زیرا طراحی آنها ساده، غیرقابل تفکیک و با قدرت کارکرد در سرعت های زیاد است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های کف گرد

انواع مختلف بلبرینگ های کف گرد با قفسه های فولادی و برنجی تولید می شوند. این نوع برینگ ها در انواع یک ردیفه و دو ردیفه تولید می شوند.

ادامه مطلب

رولبرینگ های استوانه ای کف گرد

این رولبرینگ ها برای تحمل بارهای محوری سنگین مناسب هستند. بعلاوه در مقابل بارهای ضربه ای حساس نبوده، استحکام بالا دارند و فضای محوری کمی برای نصب نیاز دارند.

ادامه مطلب

رولبرینگ های استوانه ای

طراحی این رولبرینگ ها به نحوی است که یکی از حلقه های داخلی یا بیرونی، از یک یا دو طرف لبه نداشته و لذا رولبرینگ قابلیت تفکیک شدن دارد.

ادامه مطلب

رولبرینگ های بشکه ای

این رولبرینگ ها دارای دو ردیف غلتک در یک شیار مشترک منحنی الشکل درحلقه بیرونی هستند و دو شیار در حلقه درونی آنها نسبت به محور برینگ زاویه می سازد.

ادامه مطلب

رولبرینگ های بشکه ای کف گرد

حالت زاویه دار بودن شیار غلطک نسبت به محور در این برینگ ها، آنها را برای تحمل بارهای شعاعی و محوری مناسب می سازد. خصوصیت مهم دیگر آنها قابلیت خود تنظیمی میباشد.

ادامه مطلب

رولبرینگ های مخروطی

این برینگ دارای شیارغلتک مخروطی در حلقه بالایی و پایینی بوده و جزء غلتشی نیز در آنها به شکل مخروطی می باشند. این نوع طراحی، برینگ را برای تحمل بارهای مرکب مناسب ساخته است.

ادامه مطلب

رولبرینگ های سوزنی

در رولبرینگ های سوزنی، غلتک ها به شکل استوانه بوده، ولی قطر آنها به نسبت طولشان کوچک است که علیرغم این ویژگی از قدرت تحمل بار بالایی برخوردار می باشند.

ادامه مطلب

رولبرینگ های سوزنی کف گرد

این برینگ ها قادر به تحمل بار محوری سنگین بوده و ضمن حساس نبودن به بارهای ضربه ای به حداقل فضای محوری ممکن برای نصب نیاز دارند.

ادامه مطلب

بلبرینگ

بلبرینگ یا یاتاقان توپی گونه‌ای از چرخنده ها می باشند و تنها به آن دسته از بیرینگ ها گفته می شود که جزء غلتشی در آنها ساچمه است.

ادامه مطلب

رولبرینگ

رولبرینگ ها گونه‌ای از چرخنده ها هستند که دارای جزء غلتشی غلطک (Roll) می باشند. رولبرینگ ها به دلیل داشتن غلطک، از تحمل بار بیشتری برخوردار هستند.

ادامه مطلب
اطلاعات تماس 02177611903 02177618554 02177618454 02177613604 09905750992

@RcesIndustry

Info@rces.ir
contact