شرکت آرسس

اخبار مجموعه آرسس

معرفی شرکت Renishaw

Renishaw یکی از بزرگترین کمپانی های مهندسی و تکنولوژی جهان است. این کمپانی تامین کننده محصولات و سرویس های مختلفی از موتور جت ، ساخت توربین بادی ، دندان پزشکی و جراحی مغز است.

ادامه مطلب

برنامه تلفن همراه SKF

کمپانی SKF برای دسترسی سریع مشتریان به اطلاعات دقیق محصولات خود برنامه SKF را در تلفن های همراه هوشمند برنامه ریزی کرده است.

ادامه مطلب

معرفی شرکت Framo Morat

شرکت Framo Morat فقط به خاطر تخصص خود در زمینه تولیدات محصولاتش شناخته نشده است بلکه مشتریان این شرکت نیز تولیدات Framo را در زمینه انواع درایور ها تحسین می کنند.

ادامه مطلب

برنامه جدید NSK

این برنامه شامل تصاویر و کلیپ های صوتی و تصویری زیادی می باشد که برای کمک به کاربران در تشخیص انواع مختلف بلبرینگ های اصلی بکار می رود.

ادامه مطلب

هویت و نام تجاری جدید برند Rexroth

Rexroth در سال های اخیر به طور سیستماتیک موقعیت رقابتی خود را گسترش داده است در سال 2017،شرکت فن آوری به آن ملحق شده و موجب رشد آن در محیط های بازاری شده است.

ادامه مطلب

محصول جدید شرکت NSK

شرکت NSKدر نمایش سال جاری محصول جدیدی به بازار عرضه نموده است.این محصول PROKIT می باشد که توجه بسیاری از خودرو سازان اروپایی را به خود جلب کرده است.

ادامه مطلب

پذیرش واردات ریل و واگن چینی

با توجه به جا به جایی ارز و بالا رفتن قیمت تمام شده ی اجناس وارداتی برند های مطرح دنیا شرکت آرسس صنعت متناسب با نیاز شما همکاران ریل و اگن های چینی با برند مطرح چین را به سفارش شما وارد می نماید.

ادامه مطلب

شرکت BONFIGLIOLI

شرکت BONFIGLIOLI عضو فعال کنرسیوم سازندۀ پروژه آزمایش TRIBONANO است، این برنامه بر بهبود فرایند تولید مواد معمولی و قالب گیری تزریقی و ریخته گیری با استفاده از فناوری نانو متمرکز شده است تا تولید مقیاسی صنعتی جدید از اجزای پیشرفته عملکرد را فراهم کند.

ادامه مطلب

گروه صنعتی SHAEFFLER

"گروه SHAEFFLER" سیاست گروه SHAEFFLER عرضه و تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب است همین امر باعث شده است این گروه جایگزین مناسبی برای برند های مطرح دنیا باشد.

ادامه مطلب

سرمایه گذاری 100 میلیون یورویی ABB در اتریش

شرکت ABB در حال انجام سرمایه گذاری 100 میلیون یورویی خود، برای ایجاد مرکزی آموزشی در اتریش می باشد. سرمایه گذاری که حدود 1000 شغل و تکنولوژی جدید را به همراه می آورد.

ادامه مطلب

سری جدید یاتاقان ضد زنگ FYH

شرکت FYH به تازگی از سری جدید یاتاقان ضد زنگ خود رونمایی کرده است. از برتری های این یاتاقان نسبت به دیگر سری ها، ظاهر جدید و ضد زنگ بودن آن است.

ادامه مطلب

شرکت Hayley، هفتمین توزیع کننده SKF در انگلستان

شرکت SKF، هایلی برینگ را به عنوان هفتمین نماینده رسمی خود در انگلستان معرفی کرد. شرکت Hayley در Blackheath (شهری در لندن)، واقع در غرب Midland تاسیس شد.

ادامه مطلب

سری جدید رولبرینگ های بشکه ای تک ردیفه BMI

شرکت BMI تولید رولبرینگ های بشکه ای تک ردیفه ای که مشابه به رولبرینگ های سری 22200 و 22300 یکی از برندهای معروف آمریکایی است را آغاز کرد.

ادامه مطلب

سرمایه گذاری 19 میلیون پوندی Fanuc در انگلستان

شرکت Fanuc سه بخش اتوماسیون صنعتی، روباتیک و ماشین های روباتیک خود را تحت نام تجاری Fanuc UK در انگلستان با یکدیگر ادغام کرد.

ادامه مطلب

سری جدید موتورگیربکس های BSR برند Bonfiglioli

شرکت Bonfiglioli سری جدید موتورگیربکس های خود را روانه بازار کرد. به گیربکس های BSR موتور مقاومت مغناطیسی یا رلوکتانسی نیز گفته می شود.

ادامه مطلب

برگزاری سمینار در زمینه صنعت بلبرینگ و گیربکس در ایندیانا

این سمینار یک روزه، دانش اولیه در ارتباط با طراحی بلبرینگ و اطمینان از کیفیت در هنگام خرید را در اختیار تامین کنندگان قرار می دهد.

ادامه مطلب

SKF مرکزی را برای آزمایش بلبرینگ های سایز بزرگ دایر کرد

شرکت SKF از بزرگترین تامین کنندگان بلبرینگ،کاسه نمد و دستگاه های روانکاری در سطح جهان می باشد و نیز خدماتی مانند پشتیبانی فنی، مشاوره مهندسی را انجام می دهد.

ادامه مطلب

رونمایی از رولبرینگ های خطی سری IKO MX

شرکت IKO در حال ساخت سری جدید رولبرینگ های خطی استاندارد MX می باشد. از ویژگی های این رولبرینگ می توان حساسیت آن نسبت به گرد و غبار را نام برد.

ادامه مطلب
اطلاعات تماس 02177611903 02177618554 02177618454 02177613604 09905750992

@RcesIndustry

Info@rces.ir
contact