تاریخچه برندهای برینگ

تاریخچه برندهای بیرینگ 

تاریخچه شرکت SKF

شرکت SKF در سال ۱۹۰۷ توسط آقای سون وینکوئیست، مخترع بلبرینگ های چند ردیفه خود تنظیم شعاعی، در کشور سوئد به ثبت رسید.

ادامه مطلب

تاریخچه شرکت FAG

شرکت FAG، شرکتی است پیشرو و مبتکر با سبد محصولات گسترده که در صنایع مختلف از جمله خودروسازی،صنایع هوایی و به طور خلاصه در هر بخش صنعت فعالیت دارد.

ادامه مطلب

تاریخچه شرکت INA

شرکت INA سال 1946 توسط برادران Wilhelm و گروه Shaeffler تاسیس گردید.در سال 1952 Needle Bearing شرکت INA جایگزین Plain Bearing ها در VW Beetle شد.

ادامه مطلب

تاریخچه شرکت NSK

شرکت NSK در سال ۱۹۱۶ در توکیو ژاپن تاسیس شد. این شرکت در سال ۱۹۶۰ اولین دفاتر فروش خود را در آن آربور در میشیگان ایالات متحده آمریکا و دوسلدورف آلمان افتتاح کرد.

ادامه مطلب

تاریخچه شرکت NTN

NTN در سال ۱۹۱۸ فعالیت رسمی خود را آغازنمود. زمانی که آقای نیوا نوبارو به عنوان سرمایه گذار، شرکت فروش او یعنی شرکت بازرگانی Tomoe و مهندس نیشیزونو همکاری کردند.

ادامه مطلب

تاریخچه شرکت RBC

شرکت آمریکایی RBC در سال 1919 پایه گذاری شد. این شرکت به دلیل نوآوری و طراحی خلاقانه در زمینه ی بیرینگ ،از تاریخچه ی تاثیرگذاری برخوردار می باشد.

ادامه مطلب

تاریخچه شرکت GAMET

شرکت انگلیسیGAMET با بیش از 40 سال تجربه ،یکی از شرکت های مطرح جهان در تولید رولبرینگ های مخروطی دقت بالا می باشد.

ادامه مطلب

تاریخچه شرکت Timken

هنری تیمکن (Henry Timken)، کالسکه سازی اهل سنت لوییس بود که موفق شد در سال ١٨٩٨ رولبرینگ های مخروطی را جهت سهولت حرکت ارابه های سنگین وزن اختراع کند.

ادامه مطلب

تاریخچه شرکت SNFA

شرکت فرانسوی SNFA در سال 1952 تاسیس شد. این شرکت در سال 1979 کارخانه ای مدرن را به مساحت 15000 متر مربع در شهر والنسین (واقع در شمال فرانسه) احداث کرد.

ادامه مطلب

تاریخچه شرکت Cooper

شرکت آمریکایی Cooper از بزرگترین تولیدکنندگان Split رولبرینگ در جهان می باشد. این شرکت واقع در King’s Lynn انگلستان بوده و تمامی محصولات نیز در انگلستان تولید می شود.

ادامه مطلب

تاریخچه شرکت Rexnord

شرکت Rexnord در سال 1891 توسط شخصی به نام کریستوفر لوالی (Christopher Levalley) تاسیس شد. این شرکت با بیش از 70 سال تجربه، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان می باشد.

ادامه مطلب