شرکت آرسس

مقالات

در این بخش لیست مطالب آموزشی و مفید را مشاهده میکنید

افزایش قیمت بلبرینگ بعد از جنگ روسیه و اوکراین

جنگ روسیه و اوکراین تاثیر بسزایی بر قیمت بلبرینگ ها و اجزای مرتبط گذاشته است، این مبحث توسط تحلیلگرانی که وضعیت فعلی صنعت بلبرینگ را در سراسر جهان ارزیابی کرده اند بیان شده است.

ادامه مطلب

ریل و واگن INA

ریل و واگن های INA برای صنایعی که نیاز به تحمل بار سنگین، استحکام بالا، و حرکات دقیق و ... هستند

ادامه مطلب

بلبرینگ نورد چیست و چه کاربردی دارد

بلبرینگ نورد بلبرینگی است که با قرار دادن عناصر غلتشی (مانند توپ یا غلتک) بین دو حلقه بلبرینگ به نام راس، بار را حمل می کند.

ادامه مطلب

کاربردهای غیرمنتظره برای بلبرینگ های سرامیکی

کاربردهای غیرمنتظره برای بلبرینگ های سرامیکی بلبرینگ ها ممکن است همه جا وجود داشته باشند، اما این اجزای مکانیکی ساده جزئی جدایی ناپذیر از برخی نوآوری های امروزه هستند.

ادامه مطلب

Igus مواد جدید مقاوم در برابر سایش را برای صنایع غذایی ارائه می دهد

Igus مواد جدید مقاوم در برابر سایش را برای صنایع غذایی ارائه می دهد .

ادامه مطلب

روانکاری بلبرینگ برای صنایع مواد غذایی

بلبرینگ برای صنایع مواد غذایی نیاز به روش های روانکاری دقیقی دارند و با استفاده از روش‌های صحیح تعمیر و نگهداری خطا های احتمالی صفر می شود.

ادامه مطلب

معرفی بلبرینگ سوزنی

انواع مختلفی از بلبرینگ ها ها وجود دارد که رایج ترین آن ها بلبرینگ غلتکی مخروطی، غلتک استوانه ای یا کروی است.

ادامه مطلب

محصول جدید SKF که تنها با اصلاح بلبرینگ غلتکی مخروطی ایجاد شده است

SKF محصول جدیدی را تنها با اصلاح بلبرینگ غلتکی مخروطی با مهر و موم عالی و مستحکمSKF CR seal ایجاد کرد.

ادامه مطلب

سود صنایع سنگین از رولبرینگ های کروی NSK

NSK سالانه میلیاردها بلبرینگ برای کاربردها و صنایع مختلف تولید می کند و در میان این مجموعه گسترده، طیف وسیعی از غلتک های کروی با کیفیت بالا وجود دارد .

ادامه مطلب

اهمیت نگهداری بلبرینگ

خدمات تعمیر و نگهداری همیشه باید همزمان با استفاده از بلبرینگ باشد تا از کارکرد مداوم و مؤثر اجزای مکانیکی شما اطمینان حاصل شود.

ادامه مطلب

بلبرینگ با مهر و موم سه لبه کمپانی NSK

بلبرینگ هایی که در محیط های آلودگی کار می کنند باید ویژگی های زیادی را ارائه دهند برای کمک به برآورده کردن نیاز ها تعداد فزاینده ای از کارخانه های تولیدی در حال تولید بلبرینگ با مهر و موم سه لبه هستند.

ادامه مطلب

ظرفیت دو برابری هویسمن در تولید بلبرینگ

هویسمن، ارائه‌ دهنده راه‌ حل‌ های فنی در سراسر جهان است و ظرفیت تولید خود را در هلند دو برابر کرده است و با طراحی و ساخت موفقیت آمیز بلبرینگ های قطر بزرگ، جایگاه منحصر به فردی در بازار داشته است.

ادامه مطلب

عملکرد قوی کمپانی TIMKEN در بلبرینگ های خطی با خرید شرکت ROLLON

کمپانی TIMKEN که پیشرو صنعتی جهانی در بلبرینگ های مهندسی شده و محصولات انتقال نیرو میباشد، رشد بی نظیری را در خط تولید بلبرینگ های خطی خود رقم زده است

ادامه مطلب

اقدامات کمپانی SKF علیه تولید کنندگان و فروشندگان بلبرینگ های تقلبی

متأسفانه استفاده از بلبرینگ های تقلبی پدیده ای کاملاً محبوب در سراسر جهان است که هر ساله صدها میلیون یورو به برندهای ممتاز خسارت وارد می کند.

ادامه مطلب

معرفی بلبرینگ Life-Lube از کمپانی NSK

بلبرینگ های Life-Lube ازکمپانی NSK به طور فزاینده ای در صنایع غذایی محبوبیت دارند و موجب صرفه جویی در هزینه ها در کارخانه های مواد غذایی می شوند.

ادامه مطلب

همکاری کمپانی SKF با شرکت نورنیکل

کمپانی SKF و Nornickel در سال 2010 با هدف کلی افزایش قابلیت اطمینان و بهره وری در پالایشگاه نورنیکل در هارجاوالتای فنلاند شروع به همکاری کردند.

ادامه مطلب

ارائه مواد جدید مقاوم در برابر سایش از کمپانی IGUS

کمپانی IGUS یک ماده جدید مقاوم در برابر سایش برای کاربرد های دمای بالا ایجاد کرده که از عملکرد بالا و با دوامی برخواردار بوده و همچنین برای صنایع غذایی و بسته بندی مفید می باشد.

ادامه مطلب

منظور از خزش در بلبرینگ ها چیست ؟

خزش پدیده ای است که از شل یا لق بودن سطح بیرونی کنس داخلی و خارجی بلبرینگ در اتصال با شفت حاصل می شود و به عبارت دیگر در آن حلقه داخلی یا بیرونی در هنگام کار دچار چرخش می‌ شود.

ادامه مطلب

همکاری کمپانی SKF با شرکت کاغذ سازی Nordic Paper

کمپانی SKF و تولید کننده کاغذ Nordic Paper قراردادی پنج ساله با یکدیگر امضا کرده اند و این شرکت یکی از شرکت‌ های مطرح در حوزه کاغذ سازی می ‌باشد.

ادامه مطلب

رولبرینگ های کروی Super-TFکمپانی NSK

خرابی های پیش‌بینی ‌نشده بلبرینگ ها در ماشین‌ آلات و تجهیزات حیاتی تولید، موجب ایجاد هزینه گزاف می شوندکه در نهایت تأثیر منفی بر سود آوری نهایی دارند.

ادامه مطلب

راهنمای خطی VRG از کمپانی THK

کمپانی THK در حال حاضر شروع به پذیرش سفارشات برای راهنمای خطی VRG کرده است این سری جزئی راهنمای خطی است، که حرکت لغزشی سبک و بسیار دقیق را با قفسه ‌های متحرک فراهم می‌ کند.

ادامه مطلب

بال‌ اسکرو با سرعت بالا مدل SDAN-V کمپانی THK

کمپانی THK قطر بال‌ اسکرو های مدل SDAN-V را از ∅32 تا ∅63 و گام آن را از 5 میلی‌ متر تا 40 میلی‌متر گسترش و ترکیب‌ های ممکن را از عدد فعلی 20 به 47 افزایش داده است.

ادامه مطلب

توافقنامه شرکت Gerdau و کمپانی SKF به منظور بهبود بهره وری در کارخانه های فولاد

شرکت Gerdau، توافقنامه ای با کمپانی SKF با هدف ارتقاء بهره‌ وری و کاهش زمان توقف برنامه ریزی نشده در کارخانه های فولاد Gerdau در کشور برزیل به نام های Charqueadas و Araçariguama امضا کرده اند.

ادامه مطلب

کد های اختصاری ریل و واگن های REXROTH

کمپانی REXROTH از برجسته ترین کمپانی ها در زمینه ی تولید انواع ریل و واگن می باشد و کیفیت بالا و طول عمر مفید بلند مدت ریل و واگن های REXROTH، عملکرد ماشین آلات را افزایش می دهد.

ادامه مطلب

حل مشکل یکی از تولید کنندگان فولاد توسط کمپانی NSK

تخصص کمپانی NSK در حل مشکلات مربوط به صنایع گوناگون به ويژه صنایع فولاد در سراسر جهان می باشد و پس از انجام مطالعات جامع کارشناسان NSK دلیل خرابی اکثر بلبرینگ مشخص شد.

ادامه مطلب

روانکاری ایمن بلبرینگ های صنایع غذایی

صنایع غذایی نیاز به روش های روانکاری و تعمیر و نگهداری دقیق دارند زیرا آلودگی تصادفی منجر به توقف یا از بین رفتن محصول می شود و عملکرد بلبرینگ ها به روانکاری کاربران متکی است.

ادامه مطلب

کاهش هزینه های نگهداری یک کارواش با بلبرینگ های Molded-Oil کمپانی NSK

اپراتور یک کارواش در آلمان بارها مجبور به تعویض بلبرینگ ها در سیستم شست وشو میشد که این امر منجر به هزینه بیش از 12000 یورو در سال فقط برای قطعات یدکی را شامل میشد.

ادامه مطلب

سرمایه‌ گذاری کمپانی SKF در آمریکای شمالی

کمپانی SKF از افزایش سرمایه ‌گذاری‌های خود در آمریکای شمالی خبر داده است، این سرمایه ‌گذاری‌ ها در مجموع به ارزش ۵۵۰ میلیون کرون سوئد خواهد بود و هدف از آن، افزایش رقابت در آمریکای شمالی است.

ادامه مطلب

تمرکز کمپانی NSK در فناوری تولید

برای سال‌ های متمادی کمپانی NSK صلاحیت توسعه خود را بر چهار فناوری اصلی این کمپانی از قبیل تریبولوژی، شبیه‌ سازی وتحلیل، مکاترونیک و مهندسی مواد متمرکز کرده است.

ادامه مطلب

رولبرینگ های متقاطع CRBT105A کمپانی IKO

کمپانی IKO از جدیدترین رولبرینگ متقاطع خود با نام CRBT105A رونمایی کرده است. این رولبرینگ های فوق العاده کوچک و بسیار نازک طراحی شده اند.

ادامه مطلب

رولبرینگ های مقاوم در برابر ارتعاش کمپانی NSK

یک شرکت تولید کننده مطرح MDF دائما با مشکل خرابی زودهنگام رولبرینگ ‌های خط تولید خود مواجه میشد به طوری که هر ۲ یا ۳ ماه یک‌ بار، این اتفاق صورت میگرفت.

ادامه مطلب

پنج گام برای جلوگیری از خرابی بلبرینگ

بلبرینگ ها ممکن است کوچک باشند، و عواملی از جمله : روانکاری نامناسب، آلودگی، خوردگی، بار بیش از حد و جابجایی و نصب نامناسب همگی از دلایل اصلی خرابی بلبرینگ ها می باشند.

ادامه مطلب

انتخاب کمپانی TIMKEN توسط Ethisphere به عنوان خلاق ترین شرکت جهان

موسسه Ethisphere، یکی از رهبران جهانی در تعریف و پیشبرد استاندارد های شیوه ‌های اخلاقی کسب و کار است و این موسسه دارای تخصصی عمیق در اندازه‌گیری و تعیین معیارهای اصلی است.

ادامه مطلب

سیستم‌های روانکاری خودکار کمپانی SKF

روانکاری یک جنبه حیاتی در قابلیت اطمینان ماشین آلات است. با این حال، برای بسیاری از کاربران، روانکاری دستی به یک چالش تبدیل شده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های دما بالای کمپانی SKF

بلبرینگ های دما بالای کمپانی SKF به منظور افزایش قابلیت اطمینان، کاهش پیچیدگی و کاهش اثرات زیست‌ محیطی در دمای عملیاتی تا 350 درجه سانتی‌گراد (660 درجه فارنهایت) طراحی و ساخته شده‌ اند.

ادامه مطلب

نحوه تشخیص تقلبی یا اورجینال بودن بلبرینگ های کمپانی KOYO

در سال‌ های اخیر، بلبرینگ های تقلبی زیادی در سرتاسر جهان پخش شده‌ اند و یکی از برند های بزرگ ژاپنی بنام JTEKT (Koyo ) نیز از وجود چنین بلبرینگ‌های تقلبی در سطح جهان بسیار رنج می‌برد.

ادامه مطلب

همکاری کمپانی SKF و دانشگاه Twente

کمپانی SKF و دانشگاه Twente با همکاری یکدیگر، از قصد خود نسبت به ایجاد یک مرکز تخصصی ویژه برای انجام تحقیق و مطالعه بر روی روانکاری رولبرینگ ها با گریس اطلاع داده اند.

ادامه مطلب

ساخت مرکز عملیات حرارتی جدید توسط کمپانی NSK

کمپانی NSK از ساخت یک مرکز عملیات حرارتی جدید در تویامای ژاپن خبر داده است، این عمل به عنوان بخشی از تلاش مستمر برای تقویت انعطاف‌پذیری ساختاری گروه NSK در نظر گرفته می شود.

ادامه مطلب

بلبرینگ های مجهز به سنسور کمپانی SKF

بلبرینگ های مجهز به سنسور برای نظارت دقیق بر وضعیت حرکت دورانی یا حرکت محوری اجزای ماشین آلات به کار می روند و این بلبرینگ ها دارای استحکام بالا می باشند

ادامه مطلب

سنسور هوشمند کمپانی ABB

شرکت ABB یک سنسور هوشمند معرفی نموده است که به نظر می ‌رسد در پایش وضعیت ماشین‌ آلات عملکرد مناسبی داشته باشد و پارامتر های اصلی وضعیت عملکردی ماشین‌ آلات را نیز رصد می‌ کند.

ادامه مطلب

توسعه فولاد بدون فسیل بلبرینگ ها

کمپانی SKF از توسعه فولاد بدون فسیل بلبرینگ ها با ابتکار CH2ESS از دانشگاه فناوری Lulea خبر داده است و در فرایندهای صنعتی و سیستم های انرژی، مشارکت و سرمایه گذاری می کند.

ادامه مطلب

رولبرینگ های سری ULTAGE کمپانی NTN

ULTAGE لقبی است که شرکت NTN از آن برای نام گذاری نسل جدید رولبرینگ های خود که دارای بالاترین استاندارد جهانی می باشند استفاده می کند.

ادامه مطلب

سری جدید بلبرینگ های کم صدای کمپانی SKF برای اسپیندل ها

کمپانی SKF بلبرینگ های کم صدا با دقت فوق العاده بالا را برای اسپیندل ها توسعه داده است و این بلبرینگ‌ها از نوع بلبرینگ‌های تماس زاویه‌ ای می‌ باشند.

ادامه مطلب

توسعه اولین قفسه بیوپلاستیک در جهان برای رولبرینگ ها توسط کمپانی NSK

کمپانی NSK به تازگی از توسعه اولین قفسه بیوپلاستیک مقاوم در برابر حرارت در جهان، برای رولبرینگ ها خبر داده است و منظور از بیوپلاستیک ‌ها یا زیست‌پلاستیک‌ ها مواد پلاستیکی هستند.

ادامه مطلب

طراحی جدید توسط Explorer 4RCRB کمپانی SKF

افزودنی قدرتمند جدید به سری EXPLORER ، کمپانی SKF را به تنها منبع برای عرضه رولبرینگ ها در برنامه های کاربردی کارخانه های نورد تبدیل کرده است.

ادامه مطلب

خرید کمپانی BEKA توسط کمپانی TIMKEN

کمپانی TIMKEN از تکمیل فرآیند خرید کمپانی BEKA که در زمینه تولید سیستم‌های روانکاری اتوماتیک فعالیت میکند، خبر داده است که مبلغ این قرارداد در حدود ۱۶۵ میلیون دلار می‌ باشد.

ادامه مطلب

تبدیل شدن کمپانی SKF به یک کمپانی کربن خنثی تا سال 2030

کمپانی SKF میزان تولید کربن خود را تا 36 درصد کاهش داده و در حال حاضر دو کارخانه کربن خنثی را اداره می کند و این کمپانی قصد خود را برای دستیابی به کربن خنثی تا سال 2030 اعلام کرده است.

ادامه مطلب

انواع دیگر رولبرینگ های کروی از کمپانی NSK

کمپانی NSK سالانه میلیاردها بلبرینگ برای تعداد بیشماری از کاربردها و صنایع مختلف تولید می کند و در میان این مجموعه وسیع، طیف گسترده ای از رولبرینگ های کروی با کیفیت بالا وجود دارد.

ادامه مطلب

معرفی SMART Box

کمپانی شفلر و فلندر سیستم بسته بندی نوآورانه و سازگار با محیط زیست را با عنوان SMART Box (جعبه هوشمند) برای بلبرینگ های بزرگ معرفی کرده اند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های هیبریدی کمپانی SKF

بلبرینگ های هیبریدی کمپانی SKF از حلقه هایی با جنس استیل و ساچمه هایی ازجنس سیلیکون نیترید ساخته شده اند و ساچمه های سیلیکون نیترید نسبت به ساچمه های فولادی مقاوم تر و دارای وزن کمتری می باشند.

ادامه مطلب

معرفی برند JAF

JAF یک برند ژاپنی است که سابقه طولانی درتولید بلبرینگ دارد و به سال 1946 میلادی و با نام تجاری FUJINO IRON WORKS CO LTD باز میگردد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های تماس زاویه ای سری ROBUSTDYNA

کمپانی NSK از توسعه سری جدید بلبرینگ های تماس زاویه ای خود با عنوان ROBUSTDYNA خبر داده است، این بلبرینگ ها برای استفاده در ماشین ابزار ها عملکرد فوق العاده ای را دارا می باشند.

ادامه مطلب

کوپلینگ های کمپانی Ruland

کوپلنگ های سفت و سخت کمپانی Ruland ظرفیت گشتاور، دقت و تکرارپذیری بالایی را دارا هستند و همین امر آن ها را به گزینه ای ایده آل برای صنایع غذایی غذایی تبدیل می کند.

ادامه مطلب

بوش های ضد زنگ IGUS

بوش های فولادی ضد زنگ از محصولات جدید کمپانی IGUS میباشد و این بوش ها را می توان در محیط هایی که دمای هوا به طور مداوم تا 150 درجه سانتی گراد بالا می رود استفاده کرد.

ادامه مطلب

رولبرینگ های کروی NSK

کمپانی NSK سالانه میلیاردها بلبرینگ برای تعداد بیشماری از کاربردها و صنایع مختلف تولید می کند که در میان این مجموعه وسیع، طیف گسترده ای از رولبرینگ های کروی با کیفیت بالا وجود دارد.

ادامه مطلب

برنامه به روز رسانی شده SKF

برنامه به روز رسانی شده SKF دسترسی به اطلاعات بلبرینگ های با دقت بالا را توسعه می دهد و به کاربرانن این امکان را می دهد تا برای دسترسی به داده های محصول، کد روی بسته بندی را اسکن کنند.

ادامه مطلب

کوپلینگ سری XTSRLS-C کمپانی Rexnord

کوپلینگ XTSRLS-C محصول جدیدی از کمپانی Rexnord می باشدکه دارای اسپیسر کامپوزیتی سبک وزن است که آن را به یک راه حل ایده آل برای اتصال تجهیزات با فاصله های طولانی تبدیل می کند.

ادامه مطلب

توافقنامه ما بین کمپانی ABB و RBC

کمپانی ABB اعلام کرده است که توافقنامه قطعی را برای واگذاری بخش انتقال نیرو مکانیکی برند Dodge خود به کمپانی RBC، به مبلغ 2.9 میلیارد دلار به صورت نقدی امضا کرده است.

ادامه مطلب

بهبود واگن سری HDR کمپانی THK

واگن سری HDR کمپانی THK محصولی است که برای برنامه های تک ریل مناسب است و این مدل به گونه ای طراحی شده تا از تأثیر مواد خارجی بر عملکرد ریل جلوگیری می کند.

ادامه مطلب

دستگاه خنک کننده OUC کمپانی SKF

دستگاه خنک کننده OUC کمپانی SKF بسیار جمع و جور می باشد که در گردش و پمپاژ گریس مورد استفاده قرار می گیرد و بدون مخزن عرضه می شود.

ادامه مطلب

ریل تلسکوپی سری ATG کمپانی THK

کمپانی THK محصول جدیدی را با ظرفیت و دوام بالا که بیشتر برای لجستیک راه آهن طراحی شده است را تولید و به بازار عرضه نموده است.

ادامه مطلب

عملکردهای Schaeffler DuraSense

Schaeffler DuraSense اولین سیستم نظارت در جهان می باشد که قادر است عملکرد واگن را نظارت کند این سیستم بسیار کاربری می باشد و به مشتریان امکان دسترسی به داده های خام واگن ها را خواهد داد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های هوشمند

مدل بلبرینگ ها در دهه های مختلف نسبتاً ثابت بوده است اما امروزه تحولات جدیدی در قالب جنس آن ها همچون : سرامیکی، هیبریدی، پلاستیکی (پلیمری) به وجود آمده است.

ادامه مطلب

وضعیت کمپانی RKP با وجود کرونا

کمپانی RKP از زمان تأسیس در سال 1936 بطور مداوم در حال پیشرفت، یادگیری و سازگاری با نیازهای صنعتی می باشد و با بیش از 80 سال تجربه بخشی از چالش های صنعتی قرن های 20 و 21 را انجام داده است.

ادامه مطلب

بوش سری LMHB برند THK

کمپانی THK در حال حاضر سفارشات مربوط به بوش های خطی LMHB را می پذیرد که با فشار دادن در یک محفظه مونتاژ می شود که این ویژگی زمان مونتاژ را کاهش می دهد.

ادامه مطلب

مصادره بلبرینگ های تقبلی NSK

با توجه به اینکه سن پترزبورگ یکی از بزرگترین دروازه حمل و نقل در روسیه است که بنادر دریایی، زمینی و هوانوردی و کانال های حمل و نقل را با هم ترکیب می کند.

ادامه مطلب

ابزارهای نصب بلبرینگ

بلبرینگ ها از اجزاء مهم و پرکاربرد ماشین آلات صنعتی می باشند که از دقت بالایی برخوردار هستند و با توجه به عملکرد بالای این قطعه لازم است با دقت بالا نصب شوند.

ادامه مطلب

استقاده از انرژی ماه توسط SKF

نیروگاه دریایی هم اکنون توسط کمپانی SKF در دریای اسکاتلند نصب شده است که با استفاده از نیروی جزر و مد برای انتقال سوخت های فسیلی مورد مصرف قرار می گیرد.

ادامه مطلب

کم فالوور McGill

محصولات تولیدی کمپانی McGill به منظور کاهش هزینه های عملیاتی طراحی شده اند و قادر هستند نیازهای گسترده صنایع و برنامه های کاربردی را برآورده کنند.

ادامه مطلب

دستگاه گریس زن MG70 برند THK

دستگاه گریس زن MG70 مخصوص گریس های تیوپی 70 و 80 گرمی طراحی شده است و به کاربران این امکان را می دهد که داخل محصولات را بدون کثیف شدن دست های خود چرب کنند.

ادامه مطلب

روانکار خودکار SKF

در کارخانجات نوشیدنی های مدرن نوار نقاله های بلند، نوار نقاله غلتکی و نوار نقاله های زنجیره ای بطور کلی برای حمل بطری و بسته بندی استفاده می شوند.

ادامه مطلب

تولید قطعات بلبرینگ توسط Rexnord

بلبرینگ های کمپانی Rexnord و Link-Belt بسیار محکم ساخته شده اند و کاربردی و مقاوم در برابر شرایط سخت می باشند.

ادامه مطلب

دستگاه های گرمایش القایی Scheafller

کمپانی Scheafller از تولید کننده برجسته قطعات صنعتی، امروزه ابزار های ویژه برای نصب و پیاده سازی بلبرینگ را تولید کرده است که یک گام کلیدی در گسترش تجارت خود بشمار می رود.

ادامه مطلب

ملاحظاتی برای بلبرینگ های دمای بالا

اگر بلبرینگ های شما نتواند گرما را تحمل کند در برنامه های کاربردی دمای بالا با مشکل روبرو می شود و بطور کلی گرمای شدید می تواند اثرات نامطلوبی روی بلبرینگ ها بگذارد.

ادامه مطلب

محصول جدید SKF برای ترافیک شهری

همه ما می خواهیم در طول روز کار کنیم و با آرامش و به دور از ترافیک در بهترین زمان ممکن به خانه برگردیم با این حال با وجود ترافیک این امر همیشه امکان پذیر نیست.

ادامه مطلب

سیستم های روانکاری خودکار TIMKEN

کمپانی TIMKEN که یکی از رهبران صنعتی جهان در تولید بلبرینگ های مهندسی شده است امروزه اعلام کرده که در تولید بلبرینگ ها با سیستم های روانکاری خودکار درآمد دو برابری را بدست آورده است.

ادامه مطلب

ریل سری ATG برند THK

ریل و واگن سری ATG از سری محصولات جدید کمپانی THK می باشد که ظرفیت بار بالا و دوام برتر را دارا است این محصول حرکت صاف و پایدار را امکان پذیر می کند.

ادامه مطلب

بلبرینگ سری NTN Sentinel

سری NTN Sentinel از سری بلبرینگ های جنس استنلس استیل است که دارای گریس جامد بوده و این سری بدون نیاز به نگهداری می باشد.

ادامه مطلب

سر و صدای بلبرینگ

سر و صدا در بلبرینگ ها می تواند توسط عوامل مختلفی ایجاد شود، اما تقریباً همه مربوط به لرزش است و با انتخاب روان کننده مناسب می توان بر لرزش و سر و صدای بلبرینگ اثر گذاشت

ادامه مطلب

راهنماهای خطی سری NH برند NSK

یک کارخانه خودروسازی در مکزیک پس از اینکه به طور متوسط چهار بار در ماه از راهنما های خطی جدید استفاده کرد با بکارگیری از راهنماهای خطی NH از هزینه های اضافی خود جلوگیری کرد.

ادامه مطلب

پاسخ کمپانی THK به گسترش ویروس کرونا

کمپانی THK با توجه به گسترش ویروس کرونا و وضعیت تجاری جدید پاسخ داده است که : ما صمیمانه می خواهیم همدردی خود را با همه افرادی که تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا هستند ابراز کنیم.

ادامه مطلب

بوش های کروی فولادی IKO

بوش های کروی فولادی IKO قادر به تحمل بارهای متناوب و شوک ها در طیف وسیعی از ماشین آلات صنعتی و تجهیزات ساختمانی می باشند.

ادامه مطلب

Cross Roller Ring کمپانی THK

Cross Roller Ring یکی از محصولات کمپانی THK می باشد که از دقت فوق العاده بالا و چرخش بالا برخوردار است و قادر به تحمل بار در جهات مختلف می باشد.

ادامه مطلب

نیدل برینگ Nadella

نیدل برینگ ها جزء عنصر های استاندارد در یک سیستم حرکت دورانی هستند و در کاربردهایی که به ظرفیت بار بالا، دقت بالا و ابعاد کلی کوچک نیاز است، مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

سیستم بازسازی گریس SKF

سیستم بازسازی گریس کمپانی SKF ذرات موجود در روغن صنعتی را حذف می کند و اجازه می دهد تا به جای خرید دوباره گریس، مجدد تسویه و مورد استفاده قرار گیرد.

ادامه مطلب

محافظ لاستیکی یاتاقان FYH

استفاده از محافظ های پشتی، از یاتاقان های شما در برابر گرد و غبار و رطوبت محافظت می کند و در برنامه هایی که ممکن است مشکل ساز باشد منجر به ماندگاری و طول عمر بیشتر یاتاقان ها خواهد شد.

ادامه مطلب

درایوهای کارآمد CO2

بر اساس افزایش آگاهی زیست محیطی و تلاش برای کاهش انتشار کربن، کمپانی Scheaffler درایوهایی با کارایی CO2 که نقش مهمی در صنایع خودرو سازی دارند را تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

ابزارهای SKF

همانطور که می دانید نگهداری و بازرسی به موقع قطعات از اولویت های اصلی بشمار می رود و نوع اورجینال بودن بلبرینگ، یاتاقان، رولبرینگ و سایر قطعات از نکات مهم می باشد.

ادامه مطلب

بوش پلاستیکی GGB

کمپانی GGB در حال تغییر در صنایع مختلف خودرو سازی بوده و در حال بهبود دامنه محصولات خود برای پاسخگویی به تقاضای کاربران می باشد.

ادامه مطلب

امضاء قرارداد کمپانی SKF با آئودی

SKF یک تامین کننده پیشرو در زمینه یاتاقان، بلبرینگ، سیستم های روغن کاری بوده و شامل خدمات است که شامل پشتیبانی فنی، خدمات نگهداری و قابلیت اطمینان، مشاوره و آموزش مهندسی می باشد.

ادامه مطلب

تمرکز Schaeffler در شهر نانجینگ

کمپانی Schaeffler از تامین کننده جهانی خودرو و صنعت در حال افزایش فعالیت های تجاری خود در بخش انرژی بادی در محل نانجینگ در استان جیانگ سو در شرق چین است.

ادامه مطلب

استفاده مجدد از گریس SKF در مکزیک

به تازگی خدمات استفاده مجدد از گریس های SKF در مکزیک در دسترس مشتریان قرار گرفته است و با سیستم DST که توسط SKF تولید شده، ذرات اضافی در گریس صنعتی حذف می شود.

ادامه مطلب

موتور های الکتریکی Schaeffler

امروزه Scheaffler به مشتریان خود در وسایل نقلیه تجاری کمک می کند و هدف اصلی این کمپانی کاهش آلودگی و کمک به پایداری محیط زیست می باشد.

ادامه مطلب

نوآوری Timken در رشد انرژی باد

درآمد انرژی باد طی 5 سال گذشته با رشد 17 درصدی همراه بوده که بیش از دو برابر نرخ رشد در صنعت جهانی است و Timken، یکی از رهبران صنعت جهانی در زمینه بلبرینگ های مهندسی می باشد.

ادامه مطلب

همکاری کمپانی Schaeffler و Siemens

همکاری Schaeffler و Siemens یک ترکیب فوق العاده عالی از یک پلتفرم می باشد و Siemens با دهه ها تجربه و با تخصص Schaeffler توانسته اند دیجیتالی شدن صنعت را ایجاد کنند.

ادامه مطلب

ماشین سازی در ایتالیا

ایتالیا از دومین کشور های مهم در فروش بخش صنعتی کمپانی Schaeffler در اروپا می باشد و بخش عمده ای از محصولات تولید شده نیز توسط کشور ایتالیا به خارج از کشور صادر می شود.

ادامه مطلب

اعطا مهر کیفیت اتریش به سازنده بلبرینگ NKE

در آوریل 2021 پس از بازرسی های کیفی موفق، تولید کننده بلبرینگ NKE مجدداً مفتخر به دریافت مهر کیفیت اتریش شد و یک گواهی به عنوان اثبات کیفیت محصولات از شرکت های داخلی دریافت کرد.

ادامه مطلب

محرک پرسرعت سری KR کمپانی THK

محرک های پرسرعت سری KR کمپانی THK هم اکنون در دو اندازه جدید کوچک در ابعاد 20 و 26 میلی متری نیز تولید و به بازار عرض شده است.

ادامه مطلب

روانکاری به موقع بلبرینگ

با توجه به اینکه 60 الی 80 درصد خرابی های بلبرینگ ها مربوط به روانکاری است، بنابراین شناسایی مسائل روانکاری در مراحل اولیه برای جلوگیری از خرابی های بلبرینگ کلیدی است.

ادامه مطلب

یاتاقان ضد زنگ FYH

یاتاقان های ضد زنگ کمپانی FYH با پوشش طراحی شده اند و روکش های پلاستیکی آن شامل یک سوراخ تخلیه می باشد و اجازه می دهد، هر آبی که در داخل پوشش قرار دارد تخلیه شود.

ادامه مطلب

آمار صادرات چین در سال 2021

هفته گذشته، آمار جدیدی از صادرات بلبرینگ از چین برای سه ماهه اول سال 2021 منتشر شده است و در مجموع 171،610 تن بلبرینگ بوده است.

ادامه مطلب

روبلبرینگ مخروطی جدید ZKL

کمپانی ZKL از بزرگترین تولید کننده روبلبرینگ های کروی و غلتکی خاص در مقیاس بزرگ در اروپای مرکزی است و امروزه با تولید روبلبرینگ های مخروطی جدید دامنه راه آهن را گسترش داده است.

ادامه مطلب

روبلبرینگ غلتکی NSK

روبلبرینگ های غلتکی NSK دارای یک قفسه فشرده می باشد که موجب تحمل ظرفیت بار بالا می شود و علاوه بر آن استحکام محوری داشته و بطور کلی برای بارهای سنگین طراحی و تولید شده اند.

ادامه مطلب

ابلاغیه جدید HepcoMotion به مشتریان خود

با توجه به همه گیری بیماری کرونا در انگلستان، دولت تعطیلی مجدد در انگلستان را اعلام کرده است و در عین حال کمپانی HepcoMotion آماده خدمت رسانی به مشرتیان خود می باشد.

ادامه مطلب

تولید بلبرینگ های بزرگ توسط TIMKEN

کمپانی TIMKEN که یکی از سازنده های بلبرینگ در آمریکا است و در 15 مارس یک مراسم برای گسترش پایگاه تولیدی خود در منطقه توسعه صنعتی با فناوری های پیشرفته برگزار کرده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ با گریس جامد

بلبرینگ های گریس جامد در محیط هایی که در معرض رطوبت، تماس با آب و سایر آلاینده ها هستند مورد استفاده قرار می گیرند و بسیار کاربردی می باشند.

ادامه مطلب

دستگاه نصب بلبرینگ کمپانی NSK

نصب بلبرینگ عملی است که نیاز به دانش و مهارت صحیح دارد و از نظر تاریخی، این وظیفه باعث شده است که پرسنل تعمیر و نگهداری دچار اشتباه شوند.

ادامه مطلب

ریل و واگن برند INA

گروه تولیدی INA از بزرگترین تولید کننده ریل و واگن های خطی در جهان می باشد و در مواردی که به یک سیستم هدایت خطی دقیق، برای بارهای سنگین نیاز باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

محصولات نوآورانه کمپانی Rexnord

محصولات نوآورانه کمپانی Rexnord از استانداردهای صنعت پیشی می گیرند و می توانند متناسب با برنامه منحصر به فرد شما باشند و دارای بلبرینگ یاتاقان هایی با کاربردهای سنگین می باشد.

ادامه مطلب

یاتاقان غلتکی کروی Dodge

یاتاقان غلتکی کروی Dodge با یک سیستم نصب داخلی که بصورت یک طراحی جدید ثبت شده است زمان نصب را به طور قابل توجهی کاهش می دهد و ایمنی و بهره وری را بهبود می بخشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ جدید NSK برای موتور های الکتریکی

کمپانی NSK بلبرینگ های جدید را با سرعت فوق العاده بالا، که برای استفاده در موتورها، وسایل نقلیه برقی و هیبریدی ایده آل است را تولید کرده است.

ادامه مطلب

ویژگی هیتر های القایی برای نصب بلبرینگ

خرابی بلبرینگ ها به دلایل مختلفی اتفاق می افتد که یکی از این دلایل نصب نامناسب آن ها است و اگر در نصب بلبرینگ ها از تکنیک ها و ابزارهای مناسب استفاده نشود، عمر بلبرینگ به خطر می افتد.

ادامه مطلب

موتور های الکترونیکی Schaeffler

موتور الکتریکی Schaeffler حداکثر خروجی مداوم 180 کیلووات را ارائه می دهد و تا 950 نیوتن متر گشتاور تولید می کند و این امر به برقی شدن وسایل نقلیه تجاری کمک می کند.

ادامه مطلب

ابزار های با کیفیت SIMATEC

نصب و پیاده سازی صحیح بلبرینگ بدون ابزار خاص مناسب غیرممکن است و آیا می دانید 16٪ از خرابی های زود هنگام به دلیل عدم استفاده از ابزار های مناسب است ؟

ادامه مطلب

اقدامات THK در دوران کرونا

گروه THK بیشترین اولویت خود را به جنبه های بهداشتی و ایمنی مشتریان و کارمندان اختصاص می دهد و همچنان اقدامات احتمالی را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ادامه خواهد داد.

ادامه مطلب

دستاورد 2020 شرکت TIMKEN

شرکت Timken، اخیراً گزارش سالانه 2020 خود را منتشر کرده است و این گزارش جزئیاتی از چگونگی عملکرد مالی و پیشبرد استراتژی خود را با وجود بیماری همه گیر COVID-19 را ارائه می دهد.

ادامه مطلب

همکاری Schaeffler و Flender

کمپانی Schaeffler و Flender با همکاری یکدیگر، سیستم های بسته بندی نوآورانه و سازگار با محیط زیست را برای بلبرینگ های بزرگ ارائه داده اند.

ادامه مطلب

سرمایه گذاری SKF در ایتالیا

کمپانی SKF در حال سرمایه گذاری 400 میلیون کرون برای توسعه و نوسازی تاسیسات تولیدی خود در Airasca، ایتالیا است.

ادامه مطلب

کمک فنر Hepco Motion

کمک فنرهای Hepco Motion به میزان قابل توجهی موجب کاهش نیروهای ضربه ای ایجاد شده در اثر بارها می شود و علاوه بر این یک روش محافظت از دستگاه ها، با هزینه مقرون به صرفه می باشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ در اسپینر

امروزه اسپینر از ابزار های سر گرم کننده برای تمام ایرانیان بشمار می رود همچنین برخی به دنبال تولید این محصول می باشند و بلبرینگ های اسپینر معمولا بر اساس سایز و نوع متریال تقسیم بندی می شوند.

ادامه مطلب

بلبرینگ رباتیک

بلبرینگ های مورد استفاده در کاربردهای رباتیک باید از دقت و چرخش بالا و قابلیت اطمینان خوبی برخوردار باشند به طور قابل درک، ربات ها به طور فزاینده ای در زندگی مدرن نقش دارند.

ادامه مطلب

تولید انرژی توسط Schaeffler

امروزه در سراسر جهان به دنبال راهی برای تولید انرژی می باشند و با چالش های آب و هوایی رو به رو هستند و تقاضای فزاینده ای برای انرژی های تجدید پذیر در سراسر جهان وجود دارد.

ادامه مطلب

بلبرینگ تجهیزات پزشکی

بلبرینگ ها در طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی از جمله : دستگاه های اشعه ایکس، کمپرسورهای اکسیژن، ابزارهای کوچک و جراحی دستی نقش اساسی دارند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های غلتکی KOYO

کمپانی KOYO، به طور مداوم در حال توسعه فن آوری های جدید برای بهبود خواص بلبرینگ و کمک به طول عمر بیشتر آن ها می باشد که منجر به کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری می شود.

ادامه مطلب

LUBExpert چیست ؟

روش های روانکاری ضعیف از دلایل اصلی خرابی بلبرینگ ها می باشند و کمتر از 40٪ بلبرینگ ها نسبت به روانکاری کم دوام می آورند.

ادامه مطلب

بلبرینگ رشته ای Rexnord

بلبرینگ های رشته ای Rexnord در طیف گسترده و متنوعی از کاربرد ها مورد استفاده قرار می گیرند و ماهیت خود روانکاری داشته به ویژه در برابر خوردگی مقاوم می باشد.

ادامه مطلب

حداکثر سرعت توسط کمپانی Schaeffler

همراه با موسسه تحقیق و توسعه تجهیزات ورزشی در برلین، Schaeffler نیز در حال توسعه تجهیزات ورزشی با عملکرد بالا برای تیم های ملی فدراسیون و انجمن اسکیت روی یخ آلمان است.

ادامه مطلب

برنامه مهندسی SQI

تمام شرکت ها در تلاش هستند محصولات قابل اعتماد و کارآمدی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند که مطابق انتظارات شخصی خود و مشتریان باشد.

ادامه مطلب

داستان هایی از Schaeffler

کمپانی Schaeffler نقش تعیین کننده ای در تولید و تهیه قطعات و سیستم های حرکتی از جمله : وسایل نقلیه، قطارهای پرسرعت و راه حل های کاربردی برای صنعت هواپیمایی و هوافضا می باشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ غیر مغناطیسی و غیر رسانا

گاهی اوقات برنامه ها به بلبرینگ های غیر مغناطیسی یا غیر رسانایی نیاز دارند این نوع بلبرینگ ها ممکن است در تجهیزات پزشکی مانند اسکنرهای MRI و سایر صنایع الکترونیکی مورد نیاز باشند.

ادامه مطلب

گریس AFB-LF برند THK

گریس AFB-LF یک گریس با کاربردهای عمومی است که با تقویت کننده قوام مبتنی بر لیتیوم تولید شده است و گریس AFB-LF به عنوان روغن پایه مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب

خرابی زود هنگام بلبرینگ

بر اساس تحقیقات و تجربیات صورت گرفته از موارد اصلی خرابی زود هنگام بلبرینگ به نصب نامناسب، روان کاری غلط، آلودگی محیطی می توان اشاره نمود.

ادامه مطلب

بلبرینگ مخصوص مواد غذایی SKF

استفاده از بلبرینگ های مناسب در صنایع تولید مواد غذایی بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا مواد غذایی بطور مکرر مورد شست‌ وشو قرار می‌گیرند و بنابراین بلبرینگ ها در معرض خوردگی قرار دارند.

ادامه مطلب

استفاده از بلبرینگ NSK در نیسان جوک

نیسان شرکت خودروسازی ژاپنی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن در شهر یوکوهاما قرار دارد و ریشه‌های تأسیس این شرکت به زمان راه‌اندازی شرکت خودروسازی داتسون بازمی‌گردد.

ادامه مطلب

ویبروسکوپ قابل حمل NTN

ویبروسکوپ قابل حمل NTN، از ابزارهای نگهداری بلبرینگ ها می باشد و تجزیه و تحلیل را با دقت و به راحتی می تواند انجام دهد.

ادامه مطلب

بلبرینگ ساچمه سرامیکی FAG

امروزه کمپانی FAG جزء برجسته ترین تولید کننده بلبرینگ های فوق العاده دقیق در جهان می باشد و جایگزینی برای بلبرینگ هایی معمولی بوده و نسبت به آن ها برتری دارد.

ادامه مطلب

کشنده‌های بلبرینگ سری TMMR برند SKF

کشنده های تولید شده کمپانی SKF به منظور بیرون کشیدن بلبرینگ ها و سایر اجزاء همانند چرخ دنده ها و قرقره ها مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

توسعه شرکت Schneeberger

کمپانی Schneeberger به عنوان گسترش بیشتر خود، شرکت جدیدی را در لهستان تاسیس کرده است و شرکت جدید رسماً در تاریخ 19 نوامبر سال 2020 رسما شروع به کار کرد.

ادامه مطلب

چرا بلبرینگ ها دچار صدا می شوند ؟

بلبرینگ ها جزء اساسی چرخشی در هر قطعه از ماشین آلات هستند و عملکرد اصلی آن ها توسط شفت پشتیبانی می شود و سبب کاهش اصطکاک شده و حرکت روان را ایجاد می کنند.

ادامه مطلب

هیئت مدیره جدید Timken

سارا لاوبر در 14 ژانویه 2021 به عنوان، هیئت مدیره کمپانی Timken برگزیده شد و با این انتخابات هیئت مدیره شرکت Timken به 12 عضو رسید.

ادامه مطلب

بلبرینگ مغناطیسی کمپانی Thyssenkrupp

کمپانی Thyssenkrupp در سال 1861 تاسیس شده است و در ساخت بلبرینگ های ضد اصطکاک که در سطح بین المللی در کاربردهای صنعتی استفاده می شوند تخصص دارد.

ادامه مطلب

برنامه WBA برای بلبرینگ شناسایی تقلبی

اتحادیه جهانی بلبرینگ یک سازمان عمومی است و از انتشار برنامه جدیدی به نام WBA Bearing Authenticator برای جلوگیری از بلبرینگ های تقلبی خبر داده است.

ادامه مطلب

ریل و واگن مینیاتوری سری KWEM و TKDM برند INA

ریل و واگن مینیاتوری سری KWEM و TKDM از محصولات تولید شده کمپانی INA می باشند و از مواد مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده اند.

ادامه مطلب

ربات های PPR کمپانی THK

ربات PPR بهترین راه حل ها را برای مشکلات دستگاه ها ارائه می دهند و مسائل مختلفی را از قبیل کاهش آسیب به قطعه را هدف خود قرار داده اند.

ادامه مطلب

تاریخچه بلبرینگ سوزنی INA

ایده رولبرینگ سوزنی قفسه دار در سال 1950 توسط دکتر اینگ شکل گرفت و در نهایت نام گئورگ شافلر(Georg Schaeffler) به عنوان اختراع کننده بلبرینگ های سوزنی ثبت شد.

ادامه مطلب

روان کننده HIWIN

کمپانی HIWIN روان کننده های متفاوتی برای محیط های عمومی دارای بارهای سنگین، سرعت زیاد و انتشارات ذرات و ... طراحی و تولید کرده است.

ادامه مطلب

225 سالگی کمپانی Rexroth

امسال کمپانی Rexroth سالگرد 225 خود را که یک تاریخ مهم در صنعت بشمار می رود را با توجه به مقررات ایمنی Covid-19 جشن نگرفت.

ادامه مطلب

روان کننده اتوماتیک Scheaffler

روانکار کننده های اتوماتیک کمپانی Scheaffler برای اطمینان از روانکاری مطلوب و قابلیت اطمینان بیشتر برای موتورهای الکتریکی و سایر ماشین آلات صنعتی در انگلستان تولید و به بازار عرضه شده اند.

ادامه مطلب

گرم کردن بلبرینگ قبل از نصب

خرابی بلبرینگ می تواند به دلایل مختلفی اتفاق افتد که یکی از این دلایل نصب نامناسب آن ها است و عدم استفاده از تکنیک ها و ابزارهای مناسب برای نصب موجب کاهش عمر بلبرینگ خواهد شد.

ادامه مطلب

توقیف بلبرینگ های تقلبی در روسیه

گمرک سامارا در 12 سپتامبر 2020 وسیله نقلیه ای با بلبرینگ های تقلبی را که از قزاقستان به روسیه می رفت را متوقف کرد و در هنگام بازرسی قطعات، متوجه بلبرینگ هایی با مارک تجاری SKF شدند.

ادامه مطلب

برنامه جدید برند NSK

کمپانی NSK یک برنامه جدید تلفن همراه را ایجاد کرده است که این برنامه همچنین با محافظت از مشتریان در برابر محصولات تقلبی قادر است اصالت محصول را تأیید کند.

ادامه مطلب

کوپلینگ های VIVA برند Rexnord

کوپلینگ های VIVA برند Rexnord جزو انعطاف پذیرترین کوپلینگ ها می باشد و طراحی به روز این کوپلینگ امکان انتقال گشتاور بیشتر با اتصال کم تر را فراهم کرده است.

ادامه مطلب

یاتاقان های ساده برند Dodge

بیش از 120 سال است که Dodge یکی از تأمین کنندگان محصولات انتقال قدرت و اجزای سیستم در جهان بوده است و به کاربران این اطمینان را می دهد که به بالاترین کیفیت یاتاقان در صنعت دسترسی دارند.

ادامه مطلب

محصولات INA در صنعت هوا فضا

کمپانی INA در سراسر جهان جزء تولید کننده های مشهور موتور های هواپیما، هلیکوپتر، پمپ، سیستم های فضایی و بخش هایی از فناوری پزشکی می باشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های روباتیک EZO

بلبرینگ های مورد استفاده در کاربردهای رباتیک باید از دقت بالا، چرخش مناسب و قابلیت اطمینان خوب برخوردار باشند و بلبرینگ های بکار برده شده در ربات ها عمدتا بلبرینگ های دقت بالا EZO هستند.

ادامه مطلب

سیستم نگهداری SKF

اغلب اوقات مهندسان بیشتر وقت خود را برای درست کردن خرابی ها تلف می کنند در صورتی که اگر زمان کمی را برای بهینه سازی و بهبود سیستم می گذاشتند اصلا دچار خرابی زود هنگام نمی شدند.

ادامه مطلب

برند INA و FAG گروه Schaeffler

بلبرینگ های برند INA / FAG بصورت کامل زیر نطر گروه Schaeffler است و گروه های Schaeffler تولید کننده پیشرو برند های صنعتی INA و FAG در سراسر جهان می باشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های جدید NSK

اولین بار در سال ۲۰۱۱، کمپانی NSK به منظور کاهش مصرف سوخت بلبرینگ هایی با گشتاور پایین و قابلیت اطمینان بالا تولید و به بازار عرضه کرد.

ادامه مطلب

مواد تشکیل دهنده راهنما های خطی

در الزامات مربوط به مواد راهنما های خطی مقاومت آن ها در برابر سایش، فناوری خوب، هزینه های بسیار حائز اهمیت است و مواد اصلی آن ها شامل : چدن، فولاد، فلزات غیر آهنی و پلاستیک می باشد.

ادامه مطلب

روانکاری بلبرینگ

روانکاری از مهم ترین عملکرد های نگهداری بلبرینگ ها می باشد و موجب بهبود کارکرد آن ها خواهد شد و در صورت عدم استفاده از روانکار مناسب، شکستگی بلبرینگ را به همراه خواهد داشت.

ادامه مطلب

بلبرینگ های هیبریدی برند SKF

تحقیقات جدید توسط کمپانی SKF موجب شده است بلبرینگ های هیبریدی را مقرون به صرفه تر و قابل اطمینان تر کند و استفاده از آن ها را برای طیف وسیعی از برنامه ها هموار سازد.

ادامه مطلب

یاتاقان های مخصوص مواد غذایی Dodge

یاتاقان های مخصوص مواد غذایی برند Dodge تنها یاتاقان های تولید شده ای هستند، که دارای یک سال ضمانت در برابر خرابی های ناشی از ورود آب هنگام تمیز کردن در محل کار می باشند.

ادامه مطلب

ریل و واگن HepcoMotion

در ماه های اخیر به دلیل همه گیری ویروس کرونا، اوج تقاضا برای نان بسیار بیشتر از آنچه قبلا دیده شده بود وجود دارد در حالی که بسیاری از افراد معمولاً هر روز یک ناهار آماده تهیه می کردند.

ادامه مطلب

توافق نامه کمپانی Fersa با سومین خودرو ساز جهان

دایملر آلمانی شرکت خودروسازی آلمانی و چندملیتی است، که از لحاظ میزان درآمد سالیانه پس از تویوتا و گروه فولکس‌، جزء سومین خودروساز بزرگ جهان بشمار می ‌آید.

ادامه مطلب

بلبرینگ کامپوزیتی Polygon

استفاده از کامپوزیت های با کیفیت و پیشرفته هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش داده و سبب کاهش خرابی تجهیزات می شود و شرکت فناوری Polygon لوله های کامپوزیتی را در سراسر جهان تولید کرده است.

ادامه مطلب

سنسور های هوشمند ABB

استفاده از سنسور های هوشمند یک روش جدید و ایمن برای نظارت بر تجهیزات در مناطق خطرناک بوده و به اپراتور ها این امکان را می دهد از راه دور اطلاعاتی که از سنسور ها دریافت می کنند را تجزیه و تحلیل کنند.

ادامه مطلب

رولبرینگ های غلتکی NSK

کمپانی NSK یک رولبرینگ غلتکی جدید با نام LCube II را برای استفاده در سیستم های انتقال قدرت الکتریکی تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های ساده کروی Schaeffler

کمپانی Schaeffler طیف گسترده ای از بلبرینگ های ساده بدون تعمیر و نگهداری را ارائه می دهد و مواد تشکیل دهنده بلبرینگ های ساده کروی موجب کاهش ساییدگی و عمر طولانی می شود.

ادامه مطلب

بلبرینگ سوزنی Nadella

بلبرینگ های سوزن Nadella یک عنصر قطعه در یک سیستم حرکتی چرخشی هستند و در برنامه هایی که ظرفیت بار بالا و دقت بالا مورد نیاز است استفاده می شوند.

ادامه مطلب

راه های افزایش عمر بلبرینگ در سرعت های بالا

بلبرینگ هایی که دارای سرعت بالا هستند به سرعت دچار فرسودگی و خرابی می شوند طوری که در حالت طبیعی می بایستی به مرور زمان دچار خرابی شوند.

ادامه مطلب

شناخت بلبرینگ های تقلبی

بلبرینگ ها قلب صنعت محسوب می شوند و به طور مداوم در معرض کپی قرار می گیرند اکنون نیز به دلیل افزایش قیمت قطعات، بلبرینگ های تقلبی بیشتری تولید و به بازار عرضه می شود.

ادامه مطلب

گرمکن بلبرینگ SKF

نصب بلبرینگ در دستگاه ها بسیار حائز اهمیت است، زیرا 16% از نارسایی بلبرینگ ها به دلیل عدم نصب مناسب ایجاد می شود وعمل گرمایشی بلبرینگ های صنعتی نیازمند ابزارهای خاصی نظیر گرمکن القایی است.

ادامه مطلب

نویز و لرزش بلبرینگ

لرزش بیش از حد بلبرینگ ها باعث افزایش سر و صدا و در نهایت موجب کاهش عمر آن ها شود، همچنین حلقه و ساچمه های بلبرینگ کاملاً گرد و صاف نیستند و موجب لرزش و سر و صدا شود.

ادامه مطلب

بلبرینگ توربو BOCA

بلبرینگ های سرامیکی توربو برند BOCA به منظور استفاده در دما و سرعت های بالا برای اتومبیل ها تولید و به بازار عرضه شده اند.

ادامه مطلب

چگونگی محافظت از بلبرینگ

بازرسی و نگهداری از بلبرینگ ها برای حفظ عملکرد، افزایش عمر خدمات، جلوگیری از خرابی و همچنین کاهش هزینه های کلی بسیار مهم است.

ادامه مطلب

بلبرینگ ZKL در صنعت کاغذ سازی

کمپانی ZKL بلبرینگ های ویژه و سایز بزرگ را برای برنامه های کاربردی در سراسر جهان تولید کرده است و یک پروژه موفق در صنعت کاغذ سازی با روسیه به اجزاء در آورده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های NSK برای صنایع غذایی

صنایع غذایی و آشامیدنی می بایستی در انتخاب اجزاء تشکیل دهنده ماشین آلات خود بسیار دقت کنند زیرا از دمای شدید گرفته تا میزان آلودگی بالا ماشین آلات باید عملکرد مفیدی را ارائه دهند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های ساده با کارایی بالا برای هوافضا

نزدیک به 50 سال است کمپانی GGB مشغول به تولید بلبرینگ های ساده با عملکرد بالا، وزن سبک تر و ایمنی بیشتر در صنعت هوا و فضا می باشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ UC300 برند SKF

بلبرینگ UC300 در برابر آلودگی های محیطی بسیار مقاوم بوده و قادر به تحمل بار های بالا هستند همچنین آب بندی عالی و قفل محکم از دیگر ویژگی های این بلبرینگ می باشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های ضد خش جدید KOYO

بلبرینگ های KOYO طیف جدیدی از بلبرینگ ها را تولید کرده است، این بلبرینگ های جدید بسیار مقاوم بوده بطوری که در هنگام تماس در برابر سطوح مختلف، ساییدگی کمی را داشته است.

ادامه مطلب

کوپلینگ های Rexnord

کوپلینگ های Rexnord امگا به عنوان معیار در صنعت ماشین سازی شناخته شده اند به ویژه این کوپلینگ های تمام منظوره، از قابلیت خوبی در برابر لرزش برخوردار هستند.

ادامه مطلب

ریل و واگن مینیاتوری Hepco Motion

ریل و واگن مینیاتوری یک جایگزین مناسب و قابل تعویض برای ریل و واگن های چرخشی می باشند؛ این راهنما های خطی بسیار مقرون به صرفه بوده و عملکرد دقیقی را نیز دارا هستند.

ادامه مطلب

کم فالوور برند RBC

کمپانی RBC خط کاملی از کم فالوور را در اندازه های 2/1 الی 10 اینچ تولید و به بازار جهانی عرضه کرده است که مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

ادامه مطلب

بلبرینگ تماس زاویه ای برند SKF

بلبرینگ تماس زاویه ای دارای حلقه داخلی و خارجی هستند که نسبت به یکدیگر در جهت محور بلبرینگ جابجا می شوند، و همزمان با حرکت بارهای شعاعی و محوری عمل می کنند.

ادامه مطلب

بلبرینگ سرعت بالا NSK

کمپانی NSK در سال 2020 یک بلبرینگ ایده آل جدید را با سرعت فوق العاده برای وسایل نقلیه برقی از جمله : باتری الکتریکی، هیبریدی و سایر وسایل نقلیه تولید کرده است.

ادامه مطلب

تفنگ گریس THK سری MG70

تفنگ های گریس THK به عنوان کیت مورد استفاده قرار گرفته و با طیف وسیعی از نازل ها (گریس) قابل تعویض می باشد و در آن کارتریج گریس 70 و 80 گرمی قرار داده می شود.

ادامه مطلب

نرم افزار تعیین موقعیت Rexroth

نرم افزار تعیین موقعیت Rexroth یک مؤلفه نرم افزاری برای موقعیت یابی مطمئن و جهت گیری براي طیف گسترده ای از انواع وسایل نقلیه در محیط های متغیر می باشد.

ادامه مطلب

راهنما های خطی IKO

راهنما های خطی برند IKO جزء طیف وسیعی از محصولات است که برای کاهش اصطحکاک در هنگام حرکت خطی در مکانیسم های ماشین آلات ضروری کاربرد دارد.

ادامه مطلب

بلبریگ های غلتکی HIWIN

بلبرینگ های غلتکی برند HIWIN از یک حلقه بیرونی، یک حلقه داخلی و یک غلتک تشکیل شده اند و می توان گفت غلتک بین فضای خالی حلقه داخلی و بیرونی قرار گرفته است.

ادامه مطلب

بلبرینگ هیبریدی سرامیکی BOCA

کمپانی BOCA مفتخر است که خط جدیدی از فن آوری بلبرینگ های شیار عمیق، بلبرینگ سرامیکی برای چرخ دوچرخه، هدست و نقاط محوری را تولید و عرضه کند.

ادامه مطلب

محافظ Dodge

محافظ های فلنج موجب ایمنی در طول عملکرد دستگاه می شوند و طراحی این محافظ ها به گونه ای است که تضمین می کند در طول عملیات هیچگونه آسیبی به فلنج وارد نمی شود.

ادامه مطلب

بلبرینگ های Schaeffler

گروه Schaeffler طیف گسترده ای از بلبرینگ های ساده بدون نیاز به تعمیر و نگهداری را به بازار عرضه کرده است و به طور قابل توجهی هزینه های روان کننده و نگهداری را کاهش می دهند.

ادامه مطلب

سیلندرهای الکترومکانیکی Rexroth

سیلندرهای الکترومکانیکی برند Rexroth یک جایگزین با کارایی بالا برای سیلندرهای پنوماتیک و هیدرولیکی است، اين مدل از سيلندرهای الكترو مكانيكی امتیازات بهتری را در مصرف انرژی کسب نموده است.

ادامه مطلب

سیستم های نظارت SKF

سیستم های نظارت SKF برای کمک به کاربران در ایجاد یا به روزرسانی یک برنامه ی نظارتی مبتنی بر مسیر رفت و برگشتی است که با سیستم های نرم افزاری قدرتمند پیش بینی شده و کار می کنند.

ادامه مطلب

کم فالوور McGiLL

کم فالوور McGiLL در سال 1937 تولید و به بازار عرضه شد از آن زمان، McGill خط تولید خود را در صنعت ساخت قوطی های آلومینیومی، راه اندازی کرد.

ادامه مطلب

روبات های NSK

NSK با هدف اضافه كردن تحرك به ربات های خودمختار، واحد های نوآورانه ای را توسعه داده است و این روبات ها برای استفاده در محیط های آرام طراحی شده اند.

ادامه مطلب

کیت هوشمند Rexroth

کیت های هوشمند برای بسیاری از برنامه های استاندارد در زمینه تحمل فشار و نیروی مورد نظر از 2 تا 30 کیلو نیوتن مناسب است.

ادامه مطلب

فولاد های استقامتی Timken

فولادهای استقامتی Timken دارای سه درجه جدید، حق ثبت اختراع، فوق العاده استحکام بالا و مقاومت بالا می باشد و به تولید کنندگان بلبرینگ توانایی دستیابی به وزن سبک تر، عمر طولانی تر را می دهد.

ادامه مطلب

بزرگ ترین بلبرینگ کروی Schaeffler

Schaeffler تا به امروز بزرگترین بلبرینگ کروی را تولید کرده است و این بلبرینگ، حدود 4.7 تن وزن دارد و قطر خارجی 1900 میلی متر، قطر داخلی 1500 میلی متر و ارتفاع 600 میلی متری را داراست.

ادامه مطلب

راهنما های خطی سری KUSE

گروه Schaeffler با استفاده از مونتاژ راهنما های خطی توانست سری جدید KUSE را كه پیشرفت های چشمگیری در فناوری راهنما خطی داراست تولید و عرضه کند.

ادامه مطلب

دستگاه پخش کننده خودکار گریس

استفاده بهینه از امکانات از مهمترین عوامل سودآوری و بهره وری بیشتر شرکت ها می باشد امروزه از دست دادن تولیدات و بازدۀمورد نظر دیگر قابل تحمل نیست و ضرر های سنگینی را وارد می کند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های روباتیک

بلبرینگ های مورد استفاده در کاربردهای روباتیک باید دقت بالا و چرخش فوق العاده خوبی را دارا باشند به عنوان مثال، بازوهای رباتیک نیاز به بلبرینگ هایی هستند که چرخش خوبی را داشته باشند.

ادامه مطلب

نکات کلیدی در انتخاب راهنمای خطی

انتخاب راهنمای خطی مناسب می تواند تا حد بسیار زیادی بر دقت حرکت، ظرفیت حمل بار و استحکام تأثیر بگذارد، بنابراین مهم است که بسته به برنامه های کاربردی کالای مناسب را انتخاب کنید.

ادامه مطلب

افزایش خدمات گروه Sheaffler

گروه Sheaffler روز به روز در حال افزایش دادن خدمات خود به مشتریان می باشد و امروزه سیستم های کنترل بر وضعیت را نیز طراحی و تولید کرده است.

ادامه مطلب

مراقبت از بلبرینگ

هنگامی که یک بلبرینگ در حین کار در دستگاه آسیب می بیند، کل دستگاه یا تجهیزات می توانند دچار صدمه شوند و از آنجا که بلبرینگ ها بطور غیر منتظره خراب می شوند باعث ایجاد مشکل خواهند شد.

ادامه مطلب

پیوستن گروه Schaeffler به ابتکار جهانی هیدروژن

Schaeffler اکنون عضو شورای هیدروژن است ، این ابتکار شامل 81 شرکت برتر در رابطه با صنعت انرژی ، حمل و نقل و صنعتی است.

ادامه مطلب

رولبرینگ های مخصوص گیربکس گروه Scheaffler

گروه Scheaffler برای برآورده سازی نیاز های مختلف توانسته رولبرینگ های قابل تعویض را برای گیربکس ها طراحی کند که مورد استفاده در توربین های بادی می باشند.

ادامه مطلب

چگونگی نگهداری ریل و واگن

ریل و واگن ها ، محصولات مکانیکی و دقت بالایی هستند که نگهداری آن ها بسیار مهم و ضروری است و عدم نگهداری آن ها هزینه های زیادی را به همراه خواهد داشت.

ادامه مطلب

سنسورهای اندازه گیری جابجایی Sick

با توجه به دقت اندازه گیری این سنسورها مناسب برای استفاده در کنترل ، مرتب سازی ، انجام وظایف بازرسی در جریان های کنترل کیفیت و فرآیندهای تأثیر بر هزینه ها هستند.

ادامه مطلب

سیسیتم هدایت خطی Rexroth

Rexroth از برند های شناخته شده در ریل و واگن می باشد و توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به دلیل ویژگی های منحصر به فرد، به خود جلب کرده است.

ادامه مطلب

PLC های برند ABB

پلت فرم AC500 PLC سطح کارایی متفاوتی را ارائه می دهد و گزینه مناسبی برای دسترسی سریع، محیط های سخت ، نظارت بر شرایط ، کنترل حرکت یا راه حل های ایمنی است.

ادامه مطلب

عمر بلبرینگ ها در محیط آلوده

بلبرینگ هایی که در معرض آلودگی قرار دارند، با توجه به تحمل شرایط سخت نیاز به طراحی منصر به فرد و ویژه ای هستند، به ویژه روغن کاری این سری از بلبرینگ ها سخت و دشوار می باشد.

ادامه مطلب

کاربرد سنسور التراسونیک برای بلبرینگ

یک کوره بزرگ مانند تصویر زیر در ابعاد 20 متر به طول 5 متر عرض را می توان با دستگاه اولتراسوند بررسی کرد این کوره توسط 4 موتور بزرگ چرخانده می شود که هر یک از این موتور ها دارای دو مجموعه بزرگ از بلبرینگ می باشند.

ادامه مطلب

دنده های Fine Cyclo برند Sumitomo

دنده های دقیق fine cyclo از برند ژاپنی sumitomo که برای ربات ها، ابزارآلات ماشینی مرتبط با کارخانه ها و اتوماسیون استفاده میشود از مزایای آن چرخش بسیار قوی و فشرده بودن و از لحاظ مالی به صرفه بودن آن میتوان نام برد.

ادامه مطلب

پوسته پوسته شدن بلبرینگ

هنگامی که یک بلبرینگ در یک دستگاه دچار آسیب شده باشد، می تواند به تمام تجهیزات دستگاه نیز آسیب برساند به همین دلیل لازم است تمام پرسنل فنی توانایی پیش بینی شکست و خرابی بلبرینگ را داشته باشند.

ادامه مطلب

بال اسکرو سری BNK-1402

کمپانی THK در سال 1971 تأسیس شده است و مقر آن در توکیو ژاپن می باشد و محصولات مختلفی از جمله : راهنما های خطی و لوازم جانبی حرکت خطی را تولید می کند.

ادامه مطلب

چکیده ای محصولات SKF

SKF از سال 1907 در تولید و ارائه دهنده فناوری های جدید جهانی پیشرو بوده است و بطور کلی قدرت شگفت شرکت SKF توانایی توسعه مداوم فناوری های جدید می باشد.

ادامه مطلب

سنسورهای LUT برند SICK

سنسورهای LUT برند SICK سنسورهای اپتیکالی هستند که با استفاده از نور غیرمرئی UV برای شناسایی و تشخیص نقاط فلورسنت اجناس بکار برده می شوند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های کنترل کننده هواپیما برند NHBB

بلبرینگ های کنترل کننده هواپیما، از محصولات برند NHBB بوده و از معتبر ترین برنده شناخته شدۀ آمریکایی می باشد و بلبرینگ های این محصول جزء ساختار های اصلی هواپیما معرفی شده اند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های (ENC(BLR

بلبرینگ های ENC، مقاوم در برابر حرارت بوده و نسوز می باشند و دارای رنگ بندی متنوعی بوده که مقاومت هر یک از رنگ ها در برابر درجه حرارت های کم و زیاد با هم متفاوت است.

ادامه مطلب

ریل و واگن های Rexroth

Rexroth یک برند شناخته شده می باشد و توانایی رقابت با برند های روز جهان را داراست، از کد هایی که این کمپانی به واگن های خود می دهد به عملکرد بالا، دقت بالا و ...می توان اشاره کرد.

ادامه مطلب

معرفی شرکت Wenglor

شرکت Wenglor یک شرکت آلمانی است که در سال 1983 توسط دایتر بائور، مهندس الکترونیکی پایه گذاری شد و اولین سنسور این شرکت در سال 1985 تولید شده است.

ادامه مطلب

موتور های گشتاور Hiwin

Hiwin یکی از برند های شناخته شده در صنعت بوده که محصولات مختلفی را به بازار عرضه کرده و مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است و موتور های گشتاور یکی از محصولات این برند می باشد.

ادامه مطلب

بوش های سری G300

کمپانی IGUS دارای سری های مختلفی از بلبرینگ های پلاستیکی بوده که بسیار شناخته شده و مورد توجه جهانیان قرار گرفته است و سری G300 از محصولات برند IGUS می باشد.

ادامه مطلب

یاتاقان های SKF

یاتاقان های پلیمری SKF در سری های مختلف تولید و ارائه می شوند و از ویژگی های اصلی این سری از یاتاقان ها نصب آسان آن ها می باشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های غلتکی SKF

بلبرینگ های غلتکی استوانه ای SKF در طرح ها، سری ها و اندازه های زیاد و مختلفی موجود بوده که اکثر آنها بلبرینگ های تک ردیفه با قفسه می باشند.

ادامه مطلب

محصولات x-life

محصولات x-life از برند های INA و FAG بوده که شهرت جهانی را از نظر کیفیت و دقت را به خود اختصاص داده اند و دارای درز بند های با کیفیت و با کارایی فوق العاده می باشند.

ادامه مطلب

سیستم بررسی هوشمند Schaeffler

سیستم بررسی هوشمند کمپانی Schaeffler یک سیستم اندازه گیری آنلاین جمع و جور و خلاقانه می باشد که برای نظارت مداوم بر روی ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های سوزنی SKF

بلبرینگ های سوزنی SKF دارای یک حلقه بیرونی با دیواره نازک و کشیدۀ عمیق می باشند، همچنین بلبرینگ های سوزنی در برنامه هایی که نیاز به سرعت دورانی بالا میباشند کاربردی است.

ادامه مطلب

یاتاقان های برند DODGE

یاتاقان های برند DODGE که مستقیماً به تعدادی از لوازم جانبی موجود در محور شفت سوار می شوند باعث تطبیق پذیری شده و صرفه جویی در هزینه های اضافی و عمر طولانی را ایجاد می کنند.

ادامه مطلب

ریل و واگن های سری HSR

برند THK از برند های مطرح در جهان بوده که مشتریان بخصوصی را به دلیل کیفیت ویژه ای که دارد به خود جلب کرده است و محصولات گسترده و متفاوتی را به بازار عرضه نموده است.

ادامه مطلب

ریل و واگن های INA

مجموع ریل و واگن های INA گسترده ترین و پیچیده ترین برند در محدودۀ سیستم های هدایت خطی می باشند که مشتریان بخصوصی را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های صندلی چرخدار NSK

NSK سال هاست که درگیر چالش های فن آوری است و با مشتریان خود در سراسر جهان همکاری می کند تا راهکارهای مؤثر ایجاد کند.

ادامه مطلب

راهنمای خطی برند THK

شرکت THK با استفاده از قابلیت های منحصر به فرد فناوری خود، حرکت خطی با تماس نورد را حل کرد به طوری که قبلاً آن را بسیار دشوار می دانست.

ادامه مطلب

راهنمای خطی سری CG برند Hiwin

در این سری از ریل های Hiwin یک نوار پوششی از جنس استنلس استیل، نصب شده است که موجب می شود در برابر گرد و غبار مقاوم شود.

ادامه مطلب

یاتاقان های گروه Scheaffler

یاتاقان های ساچمه ای و یاتاقان های شعاعی برند INA با طراحی منحصر به فرد و به کار گیری آلیاژ قوی برای تحمل بار بالا طراحی و به بازار های جهانی عرضه گردیده است.

ادامه مطلب

گروه Schaeffler

Schaeffler یک تامین کننده جهانی است که هم اکنون با داشتن قطعات و سیستم های بسیار دقیق برای تعداد زیادی از کاربردهای صنعتی، کمک های تعیین کننده ای انجام داده است.

ادامه مطلب

روانکار های برند HIWIN

شرکت HIWIN برای هر نوع محیط، از قبیل محیط های عمومی با بار های سنگین همچنین با انتشارات ذرات کم و سرعت زیاد و غیره روان کننده ها را ارائه می دهد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های ظرفیت بالای SKF

بلبرینگ های غلتکی استوانه ای با ظرفیت بالا از محصولات SKF بوده که دارای ظرفیت تحمل بار زیاد، داشتن قابلیت سرعت بالا و همچنین قفسه می باشد.

ادامه مطلب

لوازم جانبی یاتاقان

در تمام محیط، دستگاه ها در معرض تماس با گرد و غبار بوده اند که همین امر موجب آسب رسیدن به قطعات می شود و بسیاری از قطعات لوازم جانبی به منظور حفظ آن ها از آلودگی تولید شده است.

ادامه مطلب

سیستم های اندازه گیری Hiwin

سیستم اندازه گیری شرکت Hiwin، یک مسیر خطی را با یک رمزگذاری مغناطیسی ادغام می کند که این موجب ایجاد سختی، استحکام بالای راهنما های خطی همراه با دقت بالا شده است.

ادامه مطلب

سنسور های هوشمند SICK

سنسور های هوشمند SICK طیف گسترده ای از راه حل های نوری و فوق صوت را دارند که آن ها را از زیر میکرون تا کیلومتر اندازه گیری می کنند.

ادامه مطلب

ریل و واگن های THK

در واگن های خطی برند THK از یک قفسه ساچمه ای استفاده می شود که با توجه به طراحی منحصر به فرد اصطکاک بین واگن و ساچمه ها را به حداقل می رساند.

ادامه مطلب

یاتاقان های Dodge

یاتاقان های سری IP IMPERIAL به منظور افزایش ظرفیت یاتاقان ها تولید شده اند لازم به ذکر است همۀ یاتاقان های این سری در یک محفظۀ تک قطعه ای و دقیقی نصب شده اند.

ادامه مطلب

بال بوشینگ های برند Rexroth

بال بوشینگ و شفت های خطی، فن آوری های اثبات شده ای هستند که برای دستیابی به اتوماسیون ها می توان آن ها را با بیش از 1000 نوع از طراحی و تنوع در کنار هم قرار داد.

ادامه مطلب

موتورهای خطی Hiwin

موتورهای خطی شرکت HIWIN به طور مستقیم حرکت کرده و دارای درز بند هستند، و قادر به شتاب سریع و سرعت بالا بوده در حالی که دقت و صحت بی نظیری را ارائه می دهند.

ادامه مطلب

ریل و واگن های NSK

راهنماهای خطی NSK برای حرکت های خطی عالی و برتر ساخته شده اند و سری های مختلفی به منظور استفاده در طیف گسترده ای از صنایع ارائه شده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های برند ORS

در سال 1983 اولین تولید کنندۀ بلبرینگ های ساچمه ای دقیق بطور تخصصی به نام ORS در ترکیه تاسیس شد که با تلاش شرکت و طراحی استاندارد، برند ORS جزء تولید کنندگان برتر قرار گرفت.

ادامه مطلب

دستگاه لیزر FAG

دستگاه لیزر FAG برای هماهنگی، نصب، چک کردن شفت که موجب افزایش طول عمر کوپلینگ، یاتاقان و درزبند بلبرینگ می شود مورد استفاده قرار می گیرد.77611903-021

ادامه مطلب

تکنولوژی رانندگی با نیروی الکتریکی

Schaeffler رانندگی توسط برق را برای وسایل نقلیه به ارمغان می آورد همچنین بریلین تامین کنندۀ خودرو آلمانی اعلام کرده است از Schaeffler در تولید خودرو های خود استفاده خواهد کرد.

ادامه مطلب

باور های غلط در روانکاری قطعات

قطعات برای عملکرد مناسب متکی به روان کننده ها می باشند، روانکاری از عوامل مهم نظارت بر بهبود کار و افزایش سود رسانی می باشد که یکی از وظایف مهم مدیران تسهیلاتی کارخانه ها میباشد.

ادامه مطلب

سرمایه گذاری 42 میلیون یورویی شرکت SKF

شرکت SKF چهل و دو میلیون یورو برای تولید بلبرینگ های شیار عمیق سرمایه گذاری کرده است و شامل تغییر برخی از تولیدات از شهر باری درایتالیا به آسیا و شرق اروپا شده است.

ادامه مطلب

ویژگی های واگن های سری HR برند THK

شرکت THK از شرکت های نوآور در صنعت ریل و واگن می باشد، هر روزه تکنولوژی جدیدی را به بازار عرضه می کند و برند و نام جهانی را یرای خود ثبت کرده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های غلتکی مخروطی FAG

بلبرینگ های غلتکی مخروطی FAG با ظرفیت بار بالا، بار شعاعی و محوری و با دامنه سرعت بالا قابل استفاده و مورد توجه بسیاری از جهانیان قرار گرفته است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های غلتکی استوانه ای FAG

بلبرینگ های استوانه از حلقه های داخلی و بیرونی همراه با غلتک استوانه ای و قفس تشکیل شده اند، حلقه های بیرونی و داخلی دارای شیارهای سفت و سخت در هر دو طرف هستند.

ادامه مطلب

سیستم هدایت خطی INA

مجموعه ای از هدایت خطی نشان دهندۀ گروه وسیع در محدودۀ سیستم های هدایت می باشد و این سیستم های هدایت خطی بارهای سنگین را با اصطکاک کمتر بارگزاری کنند.

ادامه مطلب

ریل های تلسکوپی Nadella

ریل های تلسکوپی Nadella در نسخه های مختلفی موجود هستند که براساس نسبت عرض و ظرفیت بار، آنها به فرمت های کامل تقویت های سنگین و فرمت های اضافی طبقه بندی می شوند.

ادامه مطلب

گیربکس های سری Quantis برند Dodge

گیربکس های Quantis دارای 98 درصد چرخ دنده کارآمد و در دسترس هستند و دارای موتورهای یکپارچه یا فلنج برای صرفه جویی در انرژی می باشند.

ادامه مطلب

راهنمای خطی برند HIWIN

راهنمای خطی سری HG با ظرفیت بار و سفتی بالاتر از سایر محصولات مشابه، با شیار دایره ای و ساختار بهینه سازی طراحی شده است.

ادامه مطلب

راهنمای خطی ساچمه سرامیکی

سیستم های خطی برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در حال اجراء، برای انتقال تکنولوژی به مشاغل سبک ماشینکاری، در بخش آلومینیوم، چوب و پلاستیک طراحی شده اند.

ادامه مطلب

سیستم راهنمای خطی THK

راهنما های خطی شامل ریل، واگن و بال بوشیینگ می باشند و بطور گسترده در بسیاری از قطعات کاربرد دارند. این سیسیتم ها در انواع ماشین آلات، تجهیزات ورزشی، وسایل حمل و نقل و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

سنسور های فیبری نوری SICK

هنگامی که فضای نصب بسیار محدود است یا اشیائی که باید شناسایی شود بسایر کوچک هستند، سنسور های فیبری نوری، راه حل ایده آل هستند.

ادامه مطلب

یاتاقان های غلتکی SKF

SKF انواع مختلفی از یاتاقان های غلتکی را تولید می کند که دارای تحمل بار بالایی هستند همچنین روانکاری و مهر و موم شده اند و می توانند عدم تقارن شفت نسبت به یاتاقان را جبران کنند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های سری NSKHPS

مدیرعامل کمپانی NSK امروزه اعلام کرده بلبرینگ های سری NSKHPS خود را، استاندارد و با عملکرد بالا برای ماشین آلات صنعتی تولید کرده است.

ادامه مطلب

فلنج های برند FAG

فلنج های FAG اجازه می دهند تا تولید کنندگان موتورهای الکتریکی بر تخصص اصلی خود یعنی استاتور و رتور تمرکز کنند و در حال حاضر با سیستم های نظارت و روانکاری هماهنگ هستند.

ادامه مطلب

گریس های سری H3G

کمپانی NSK اولین گریس روان کننده در جهان را تولید کرده است که 100% مواد تشکیل دهندۀ آن از مواد غذایی نشات گرفته شده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های تماس زاویه ای Timken

کمپانی Timken در نمایشگاه هانوفر بلبرینگ های تماس زاویه ای تک ردیفه و دو ردیفه را به نمونه های خود اضافه کرد و قابل اعتماد برای عملکرد در برنامه های کاربردی صنعتی بوده است.

ادامه مطلب

نظارت بر گشتاور Schaeffler در یک سیستم واحد

همکاری طولانی مدت کمپانی Schaeffler و Bonfiglioli، که یکی از رهبران بازار در تولید توربین های بادی هستند، منجر به ایجاد یک راه حل جامع در صنعت شده است.

ادامه مطلب

بوش های سری AST برند INA

کمپانی INA یکی از معتبر ترین برند های تجاری جهان بوده و مجموعۀ گسترده ای از جمله بلبرینگ های سوزنی، رولرها، مجموعه ای کامل از محصولات خطی و ... را ارائه می دهد.

ادامه مطلب

کوپلینگ کامپوزیتی برند Rexnord

کمپانی Rexnord با بیش از 50،000 سوپاپ که در سراسر جهان نصب شده است، دارای تجربه بیشتری نسبت به هر سازندۀ دیگر می باشد.

ادامه مطلب

ریل های سری HG برند HIWIN

ریل های خطی سری HG از محصولات برند HIWIN با ظرفیت بار و سفتی بالاتر از سایر محصولات مشابه با شیار دایره ای و ساختار بهینه سازی طراحی شده اند.

ادامه مطلب

روانکاری بلبرینگ

گریس شایع ترین نوع روانکاری است که امروزه برای روانکاری بلبرینگ استفاده می شود و حدود 90 درصد از همۀ بلبرینگ ها به این ترتیب روانکاری می شوند.

ادامه مطلب

ویژگی بلبرینگ های اسکیت

بلبرینگ های موجود در اسکیت اجازۀ چرخش و حرکت را می دهند و از خوردگی فلز در داخل چرخ محافظت کرده و بسیار قطعۀ ضروری در اسکیت می باشند.

ادامه مطلب

گیربکس های BONFIGLIOLI سری VF/W

گیربکس های سری VF/W در سراسر جهان شناخته شده و آنها موفق به ترکیب کیفیت ناسازگار با تکنولوژی پیشرفته با قیمت مناسب شده اند.

ادامه مطلب

ویژگی بلبرینگ های سری AP

بلبرینگ های سری AP برند Timken برای برنامه های کاربردی راه آهن کاربرد دارند، همچنین این سری استاندارد های صنعت ریل را در برمیگیرند.

ادامه مطلب

ریل های خطی سری LRX برند IKO

این سری از ریل های خطی دارای قابلیت اطمینان بالا، سفتی بالا، دقت بالا و حرکت صاف بوده و شامل چهار رول استوانه ای است که دوام خوبی دارند و تعادل خوبی را ایجاد می کنند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های تک ردیفه و دو ردیفه ORS

بلبرینگ های تک ردیفه و دو ردیفه ORS در سری های استاندارد، اندازه های ویژه و مختلف شامل 6000، 6200، 6300 و 6400 می باشند.

ادامه مطلب

غلتک های مخروطی سری E برند Timken

برند Timken در سراسر دنیا مشهور بوده و در تولید غلتک مخروطی پیشگام می باشد و دارای بیش از یک قرن تجربه در ساخت قطعات اجرایی با کیفیت برتر است.

ادامه مطلب

ریل های خطی INA

ریل های خطی INA به عنوان یک سیستم هدایت سادۀ مینیاتوری و خطی در دسترس هستند و این سیستم های هدایت خطی سایش کم، ظرفیت بار بالا، مقاوم در برابر آلودگی و نویز کم را دارا هستند.

ادامه مطلب

واگن های سری RA

واگن های سری RA از مصولات برند NSK می باشند و سری کامل واگن های RA با ظرفیت بالا و استحکام بالا، نیازهای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی را برآورده می کنند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های چهار ردیفه Timken

بلبرینگ های چهار ردیفه یک سازۀ جمع و جور و مقاومی هستند و می توانند بارهای شعاعی زیادی را حمل کنند و به دلیل داشتن حلقه های دورنی و خارجی تمیز کردن و بازرسی بسیار راحتی را دارند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های شیار عمیق

بلبرینگ های شیار عمیق معمولا در تعدادی از برنامه های کاربردی به عنوان ساختار ساده استفاده می شوند، آن ها عمدتا بارهای شعاعی را حمل می کنند.

ادامه مطلب

غلتک های مخروطی چهار ردیفه

غلتک های مخروطی چهار ردیفه از دو حلقه داخلی و دو حلقه بیرونی دو ردیفه ساخته شده اند که ظرفیت بار شعاعی بالا و نصب مستقیم/غیر مستقیم، را در حداقل فضا ارائه می دهند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های غلتکی کروی Schaeffler

با هدف افزایش قابلیت دسترسی و کارایی توربین های بادی، گروه Schaeffler بلبرینگ های غتکی کروی خود را برای روتور های اصلی بهینه سازی کرده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های سوزنی NADELLA

بلبرینگ های سوزنی یا رولر های استوانه ای نسبت به قطری که دارند دارای غلتک طولانی می باشند و با وجود داشتن اجزاء کوچک دارای ظرفیت باربری بالایی هستند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های سری Generation C

گروه Schaeffler با سرمایه گذاری در ظرفیت تولید ساچمه های جدید، تولید ساچمه های بلبرینگ خود را به طور قابل توجه و استانداردی گسترش داده است.

ادامه مطلب

کیت تجزیه و تحلیل گریس SKF

تجزیه و تحلیل روان کننده ها بخش مهمی از استراتژی نگهداری در نظر گرفته می شود، گریس ها همیشه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند و حدود 80% از بلبرینگ ها با گریس روانکاری می شوند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های غلتکی استوانه ای SKF

بلبرینگ های غلتکی استوانه ای در بسیاری از طرح ها، سری ها و اندازه ها موجود می باشند و اکثریت این بلبرینگ ها تک ردیفه و با قفسه هستند.

ادامه مطلب

ویژگی های گریس NSK

خط تولید گریس های NSK بر پایه مایع روغن و ضخامت لیتیوم، به صورت دو گریس چند منظوره طراحی شده که برای استفاده در شرایط عادی و کارکرد های سنگین بکار برده می شوند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های سری E2 شرکت SKF

بلبرینگ های سری E2 دارای اصطحکاک کم و عملکرد بالایی می باشند و نسبت به سایر بلبرینگ های عادی 30% اصطحکاک کمتر را دارا هستند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های جدید شرکت NSK

بلبرینگ های جدید کمپانی NSK در ماشین آلات ریخته گری مورد استفاده قرار می گیرند و در پنج اندازه جدید منتشر شده که مطابق با محبوب ترین قطر شفت در صنعت ریخته گری می باشند.

ادامه مطلب

مزایا و معایب بال اسکرو

بال اسکرو یک وسیلۀ مکانیکی است که حرکت چرخشی را به حرکت خطی تبدیل می کند در واقع بال اسکرو ها وسیله ای برای تبدیل نیرو های چرخشی کوچک به نیروهای پرتابی هستند.

ادامه مطلب

بال اسکرو دندانه دار Thomson

شرکت Thomson یکی دیگر از تأمیین کننده های قطعات صنعتی در عرصه بازار می باشد که از مصولات این شرکت می توان به بال اسکرو های فولادی دندانه دار اشاره کرد.

ادامه مطلب

ویژگی های گریس های سری AS2

گریس های سری AS2 یک گریس استاندارد برای واگن ها می باشند،و به دلیل مقاومت در برابر بار زیاد و پایداری معمولا در بسیاری از برنامه های کاربردی استفاده می شوند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های سری HTF

شرکت NSK با آزمایشاتی که انجام داده است ثابت کرده است که بلبرینگ ها با ساختار فولاد سخت طول عمر بیشتر از 7 برابر در محیط های آلوده و 4 برابر در شرایط روانکاری ضعیف را خواهد داشت.

ادامه مطلب

چگونگی محافظت از بلبرینگ

مراقبت و نگهداری از بلبرینگ ها برای حفظ عملکرد،افزایش عمر مفید،جلوگیری از خرابی،و افزایش کل هزینه ها مهم هستند و بازرسی و نگهداری از نکات مهم می باشند.

ادامه مطلب

سنسور هوشمند ABB

این سنسور ها توانایی بررسی وضعیت بلبرینگ را دارند و تکنولوژی سنسور هوشمند یک شاخص اولیه از هرگونه مشکل احتمالی را،با ارزیابی وضعیت بلبرینگ ارائه می دهد.

ادامه مطلب

گریس های سری AFJ

در این نوع گریس ها از روغن معدن تصفیه شده به عنوان پایۀ اصلی استفاده می شود و شامل مادۀ تقویتی اوره و سایر مواد افزودنی خاصی است.

ادامه مطلب

ساچمه های سرامیکی برند BOCA

این نوع از ساچمه های سرامیک از جنس آلومینیوم اکسید می باشند و همچنین ساچمه های سرامیکی نسبت به ساچمه های فولادی در برابر مواد خورنده مقاومت بیشتری را دارا هستند.

ادامه مطلب

ویژگی های گریس SKF

شرکت SKF بر اساس جدید ترین تکنولوژی گریس های روغنی را تولید کرده است همچنین گریس های روغنی این محصول حاوی هیچگونه مواد افزودنی نیست.

ادامه مطلب

رولبرینگ های سری NSKHPS برند NSK

به تقاضای جهانیان برای کاهش آلودگی محیط زیست و صرفه جویی در قدرت بیشتر باید ماشین آلاتی تولید شود که طولانی تر عمل کنند و با سرعت بیشتری کار کنند و گشتاور را کاهش دهند.

ادامه مطلب

ریل های خطی دارای بلوک بلبرینگ ETX

این ریل های خطی دارای مقاومت بالا در برابر سایش، ضریب اصطکاک کم و پایداری عالی در دماهای بالا هستند،سایز این ریل ها اکنون در اندازه های اینچ و متر موجود است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های کف گرد SKF

انواع مختلفی بلبرینگ های کف گرد با قفسه های فولادی و برنجی تولید می شود، این نوع بلبرینگ ها در انواع یک ردیفه و دو ردیفه طراحی شده است.

ادامه مطلب

لاینر های خطی چند محوری

لاینر های خطی از محصولات برند NADELLA می باشند که برای سرعت های بالا به عنوان یک محصول، با سیستم چند محوری پیچیده طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های اسپیندل FAG

بلبرینگ های اسپیندل ،تک ردیف می باشند و همپنین از حلقه های داخلی و حلقه های خارجی بیرونی و مجموعه ای از ساچمه و قفسه(CAGE) ساخته شده است.

ادامه مطلب

واگن های سری LLT برند SKF

واگن های LLT برای عملکرد صاف در حال اجرا، دقت بالا وعمر طولانی با حداقل تعمیر و نگهداری، در طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی به طور منحصر به فرد طراحی شده اند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های سرامیکی هیبریدی SKF

ساچمۀ MRC توپرهای سرامیکی هیبریدی بوده و علاوه بر این دارای عایق الکتریکی عالی می باشد، بلبرینگ های هیبریدی قابلیت سرعت بیشتری نیز دارند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های هیبریدی سرامیکی

این نوع از بلبرینگ ها از محصولات برند BOCA بوده دارای بدنۀ فولادی و ساچمۀ سرامیکی است، ساچمه های سرامیکی برای کاربردهایی که دارای بار بالا وسرعت بالا هستند مناسب است.

ادامه مطلب

رولبرینگ های کروی غلتکی SKF

شرکت SKF رولبرینگ های کروی غلتکی را بصورت دو ردیفه از غلتک های متقارن، حلقه بیرونی، حلقه بیرونی مشترک و دو حلقه درونی تولید کرده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های سوزنی NADELLA

بلبرینگ های سوزنی عنصر استاندارد یک سیستم حرکت چرخشی بوده و همچنین در برنامه های کاربردی استفاده می شوند که ظرفیت بار بالا، دقت بالا و ابعاد کوچک آن مورد اهمیت است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های ساده و غلتکی INA

بلبرینگ ها به منظور حرکت دورانی به عنوان بلبرینگ غلتکی یا بلبرینگ ساده طراحی شده اند همچنین بلبرینگ های نورد عموما دارای دو حلقه تحمل با مسیرهای انتگرالی هستند.

ادامه مطلب

رولبرینگ های سری KVS

شرکت NSK یکی از تولید کننده های شناخته شده بلبرینگ سیلندر می باشد، رولبرینگ های غلتک استوانه ای در انواع برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

رولبرینگ های سری STF-RV برند NSK

شرکت NSK یکی از تولید کننده های شناخته شده بلبرینگ سیلندر می باشد، رولبرینگ های غلتک استوانه ای در انواع برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

غلتک های مخروطی INA

رولبرینگ رانشی تک جهته با قفسۀ استاندارد مناسب برای برنامه های کاربردی می باشد که بار های محوری را در یک جهت مناسب پوشش می دهد.

ادامه مطلب

بوش های استاندارد خطی Rexroth

بوش و شفت خطی از محصولات برند Rexroth برای پاسخگویی به تمام خواسته ها و برنامه های کاربردی بیش از 1000 نوع مختلف طراحی شده اند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های یویو

در دنیای مدرن صنعت امروز می توان از بلبرینگ های ساچمه سرامیکی برای تولید YOYO استفاده کرد که سرعت دوران بالایی دارند و بدون گریس کاری بوده و عاری از هرگونه روغن و آلودگی هستند.

ادامه مطلب

ویژگی بوش های فشردۀ خطی Samick

بوش های فشردۀ خطی از محصولات برند Samick ساخت کشور کره می باشند از قطعات تشکیل دهندۀ این بوش میتوان قاب نگهدارنده، آب بند و طراحی ویژه و تخصصی روی قطعه را نام برد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های شیار عمیق TIMKEN

بلبرینگ های شیار عمیق برند TIMKEN با کیفیت بالا، طراحی منحصر به فرد و کنترل شده و دارا بودن تمام استاندارد های جهانی موجب تضمین و مورد قبول بودن این برند میان مصرف کنندگان و کارخانجات شده است.

ادامه مطلب

ویژگی های BALLTRANSFER

BALLTRANSFER از محصولات برند REXROTHساخت کشور آلمان می باشد و به عنوان بخش جدایی ناپذیر از سیستم حمل و نقل مواد، قطعات و دستگاه های بسته بندی کارخانجات محسوب می شود.

ادامه مطلب

بلبرینگ INSOCOAT

موتورهای الکتریکی، ژنراتورها و تجهیزات هنگامی که جریان الکتریکی از بلبرینگ عبور می کند در معرض خطر جریان الکترسیته قرار می گیرند این عمل می تواند به سطوح تماس عناصر نورد و مسطح در بلبرینگ آسیب برساند.

ادامه مطلب

راهنمای غلتکی

این مدل از راهنمای غلتکی از محصولات برند THK با استحکام فوق العاده بالا، دارای اصطحکاک کم، حرکت منظم و نرم و عدم نیاز به نگهداری تا زمان طولانی و دارای قفسۀ غلتکی می باشند.

ادامه مطلب

واگن راهنمای خطی

راهنمای خطی LM از برند محصولات THK در مدل های FULL-BALL TYPE مجموعه ای از راهنمای خطی از جمله انواع واگن های مینیاتوری واگن های بزرگ می باشند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های پلاستیکی

صنعت پیشرفته در دنیای امروز حضور و مصرف بلبرینگ های پلاستیکی را روز افزون نموده و مزایای متعددی را برای مصرف کننده به ارمغان آورده و مورد توجه و جذابیت بسیاری از صنعتگران و طراحان دستگاه ها قرار گرفته است.

ادامه مطلب

غلتک های مخروطی Liebherr

Liebherr Components از سال 2016 برای دسترسی به بخش های بیشتر بازار، غلتک مخروطی تولید کرده است. به عنوان یک محصول آزمایشی، این شرکت غلتک مخروطی با ابعاد قابل توجهی را تولید کرد.

ادامه مطلب

Nilos Ring

این نوع از رینگ ها برای محافظت بلبرینگ ها از گرد و خاک، غبار و سایر آلودگی های سایندۀ ساچمه و غلتک طراحی شده اند و این رینگ ها از فولاد گالوانیزه تولید شده اند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های توربین های بادی

با توجه به اینکه توربین های بادی یکی از منابع تولید انرژی پاک هستند، مورد اهمیت جهانیان قرار گرفته است بلبرینگ های مورد استفاده در توربین های بادی شرایط سخت و دشواری را تحمل می کنند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های صنعت پزشکی

بلبرینگ های EZO و NMB انواعی از محصولات را با توجه به کاربرد های مورد نیاز صنعت پزشکی از جمله: ابزار های جراحی و دندان پزشکی، تجهیزات تشخیص و آزمایشگاهی را فراهم میکند.

ادامه مطلب

کاور های مخصوص واگن های خطی

این کاور ها نقش محافظت از آلودگی و نفوذ گرد و غبار و ذرات ریز را به داخل واگن را دارند و از آسیب های جدی به ساچمه ها و چنگ واگن ها جلوگیری کرده و باعث طول عمر بیشتر واگن ها می شوند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های تماس زاویه ای NSK

بلبرینگ های تماس زاویه ای برند NSK با ظرفیت بالا و چنگ فولادی فشرده ای طراحی شده اند، این بلبرینگ های جدید شرکت NSK حدود 2/1 تا 6/1 طول عمر بیشتری نسبت به بلبرینگ های فعلی را دارند.

ادامه مطلب

LM گاید سری NR-X و NRS-X

این مدل از واگن ها دارای ظرفیت تحمل بار فوق العاده بالا برای ماشین آلات را داراست و همچنین این مدل عملکرد مطلوبی را در محیط های دارای ذرات ریز یا آلودگی مایع ارائه می دهد.

ادامه مطلب

بلبرینگ فوق دقت بالا NSK

این بلبرینگ دارای بالاترین سطح دقت می باشد که قابلیت تولید تجهیزات پیشرفته و تخصصی را دارا است و درمواردی که شامل دقت بالا، سرعت چرخشی بالا و استحکام بالا هستند مورد استفاده قرارمیگیرند.

ادامه مطلب

انواع روانکاری

سیستم های غلتکی مزایای فراوانی دارند. آنها در محیط های آلوده به خوبی عمل کرده و با توجه به طراحی فولاد و خطوط خطی فولادی، روانکاری برای کاهش تماس فلز به فلز و افزایش عمر سیستم مورد اهمیت قرار می گیرد.

ادامه مطلب

DISTANCE SENCORS

دارای طیف گسترده ای از راه حل های بصری و التراسونیک است که زیر میکرون تا کیلیومتر را می تواند اندازه گیری کند آنها از اندازه گیری، تشخیص و موقعیت برنامه از حالت های سه بعدی و حالت پرواز استفاده می کنند.

ادامه مطلب

گیربکس BONFIGLIOLI سری BSR

موتور مقاوم مغناطیسی یک راه حل زیست محیطی پایدار را تضمین میکند که به دلیل فقدان آهن ربا و افزایش بهره وری کل تاثیر آن بر محیط زیست کاهش یافته و موجب کاهش هزینه های عملیاتی میگردد.

ادامه مطلب

نسل جدید بلبرینگ های تماس زاویه ای کف گرد

نسل جدید بلبرینگ های تماس زاویه ای کف گرد BEAM وBEAS برند SKF، بلبرینگ های تماس زاویه ای کف گرد دو جهته میباشند که در ماشین ابزار ها مورد استفاده قرار میگیرد .

ادامه مطلب

رولبرینگ سری X-LIFE

این نوع رولبرینگ ها دارای کارایی بالا، تحمل بار بالا، قابلیت اجرای ایده آل و در نهایت موجب بهبود عملکرد ماشین آلات در صنعت های سخت و خشن می شوند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های EZO

این برند هم در صنعت و هم در تجهیزات پزشکی مورد توجه جهانیان میباشد، و بهترین و متنوع ترین محصولات را به بازار عرضه کرده است، چندین نمونه از محصولات این شرکت را به تفصیل توضیح خواهیم داد.

ادامه مطلب

واگن های ساچمه ای و غلتکی قفسه دار

واگن های ساچمه ای و غلتکی THK دارای سرعت بالا و عدم نیاز به نگهداری و تعمیر طولانی مدت می باشد که مناسب محیط های عاری از آلودگی برای جلوگیری از ورود ذرات به قفسه واگن ها می باشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های ضد الکتریسته گروه SCHAEFFLER

ناهماهنگی در سیم پیچی و هندسه موتور میتواند باعث عبور جریان الکتریکی در بلبرینگ شود، این انعکاس ها ناشی از سیگنال ولتاژ در موتور های کنترل شده در مبدل فرکانس اتفاق می افتد.

ادامه مطلب

یاتاقان ESTM20

یاتاقان برینگ با مشخصۀ آشنا از محصولات IGUS و خود تنظیم بدون نیاز به نگهداری روانکاری میباشد.(این محصول موجود و آمادۀ تحویل میباشد)

ادامه مطلب

یاتاقان KSTM-GT40

یاتاقان برینگ با مشخصۀ آشنا از محصولات IGUS خود تنظیم، بدون نیاز به نگهداری و روانکاری در ابعاد 35،40،45 در بازار عرضه میگردد.(این محصول موجود و آمادۀ تحویل میباشد)

ادامه مطلب

کوپلینگ دنده ای REXNORD

شرکت REXNORD با توجه به درخواست مشتریان در عرصه صنعت برای 100 سال آینده کوپلینگ های با کیفیت، قابل اطمینان و نگهداری آسان ارائه داده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ دما بالا SKF

شرکت SKF برای مصارف در درجه ی دمای بالا نوعی بلبرینگ ارائه داده است که این بلبرینگ ها به سه دسته VA201، VA208 و VA228 تقسیم شده اند.

ادامه مطلب

ریل و واگن HIWIN-QR

شرکت HIWIN با تولید و ارائه محصولات خود در عرصه صنعت جایگاه ویژه ای دارد که ریل و واگن سری HIWIN-QR با توجه به تکنولوژی SynchMotionTM را ارائه داده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ چند ردیفه SCHEAFFLER

شرکت SCHEAFFLER بلبرینگی را در عرصه صنعت ارائه داده است که اجزای آن متشکل از رولبرینگ می باشد، در این نوع بلبرینگ به جای کاربرد از دو رولبرینگ مخروطی از دو رولبینگ دو ردیفه استفاده کرده است.

ادامه مطلب

گیربکس حلزونی MOTEVARIO سری NMRV

شرکت MOTEVARIO با توجه به درخواست ها در عرصه صنعت سری NMRV را تولید کرده که به دلیل ساختار و زاویه ی خروجی آنها به دلیل عملکرد آسان دارای کاربرد های فراوانی می باشد.

ادامه مطلب

انواع روش روانکاری ها

شرکت آرسس صنعت علاوه بر واردت کننده و و فروش قطعات صنعتی همچون بلبرینگ، رولبرینگ، ریل و واگن ها در زمینه ی تأمین روانکار ها با توجه به درخواست مشتری دارای فعالیت در عرصه صنعت دارد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های فایبر گلاس

شرکت SCHAEFFLER (مالک برند های INA , FAG) فناوری نو و اقتصادی مناسبی برای پوشش برینگ ها ارائه داده است که سطح خارجی برینگ با لایه ای از فایبر گلاس پوشانده می شود.

ادامه مطلب

ریل و واگن های IKO سری SUPER X LRX

شرکت IKO با تولید و طراحی طیف گسترده ای از ریل و واگن ها در عرصه صنعت ایفا نقش می کند سری SUPER X LTX بسیار مقاوم و دارای دقت بالای است که برای عملیات سنگین به کار برده می شود.

ادامه مطلب

رولبرینگ TOP DRIVE

شرکت SKF با توجه به نیاز روزافزون بشر به انرژی و همچنین کاهش ذخایر نفت و گاز به طراحی و تولید نسل جدیدی از رولربیرینگ‌های مخروطی کفگرد نموده است که سطح عملکرد بالایی برخوردارند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های ضد آب و خاک

شرکت NSK با ایده جدید در اختراع بلبرینگ جهت جلوگیری از خرابی آنها در تولیدات خود از مواد سلیکونی استفاده کرد که علت اصلی این خرابی ها شسته شدن مواد روانکار مورد استفاده در بلبرینگ ها می باشد.

ادامه مطلب

نشتی یاب SKF سریTKSU10

شرکت SKF سری TKSU10 را با تمام اجزاء و لوازم مورد نیاز برای شناسایی نشتی ارائه می دهد که یک ابزار سبک و قابل حمل برای تشخیص نشتی است .

ادامه مطلب

گیربکس BONFIGLIOLI سری VF/W

شرکت BONFIGLIOLI این نوع از گیربكس ها را با استفاده از یك ماردون فولادی كه سنگ خورده و یك چرخدنده حلزونی از جنس برنز ریخته گری شده، تولید کرده است.

ادامه مطلب

رولبرینگ قطاری FAG

شرکت FAG رولبرینگ های قطاری یا به طور کلی برینگ های جعبه اکسلی (Axle-box bearings) از دو قسمت بیرینگ قطاری و رولبرینگ که تشکیل می شند را در عرصه صنعت ارائه داده است.

ادامه مطلب

روانکار های THK

شرکت THK تولید کننده قطعات صنعتی است که در بخش گریس و روان کار ها نیز از شهرت بالایی برخوردار است این شرکت جهت محافظت بیشتر از قطعات روانکار هایی مختص آنها با بالاترین کیفیت تولید کرده است.

ادامه مطلب

رولربینگ ضربدری INA سری SX

شرکت INA با توجه به پیشرفت تکنولوژی به این نتیجه رسید، در برخی موارد به بلبرینگهایی احتیاج داریم که با وجود این که فضای کمی اشغال می کنند.

ادامه مطلب

ریل و واگن اتوماتیک IGUS سری T

شرکت IGUS در آلمان سال 1964 شروع به فعالیت خود در صنعت کرد. این شرکت در زمینه ی تولید ریل و واگن ها طیف وسیعی را با توجه به درخواست مشتریان خود ارائه می دهد.

ادامه مطلب

بلبرینگ پلیمری SKF

شرکت SKF در سوئد قادر به تأمین انواع بلبرینگ ها، مطابق با سفارش مشتریان می باشد بلبرینگ های پلیمری، هم از نظر فنی و هم از نظر اقتصادی عملکرد مناسبی دارند .

ادامه مطلب

واگن استاندارد IGUS سری T

شرکت IGUS در سال 1964 تأسیس شد که ریل و واگن های IGUS دارای طیف وسیعی هستند ذکه در صنایعی مانند صنعت کاغذ سازی، و اتوماسیون کاربرد دارد.

ادامه مطلب

رولبرینگ NSK سری HPS

شرکت NSK اقدام به تولید رولبرینگ های سری High Performance Standard) HPS) که در مقایسه با رولبرینگ های معمولی از مزایای بالایی برخوردارند، نموده است.

ادامه مطلب

کم رولر گاید REXROTH

شرکت REXROTH این اطمینان را در دقت و عملکرد بالای محصولات خود به مشتریان در عرصه صنعت ارائه می دهد. REXRORH، کم رولر گاید ها را با توجه به صرفه جویی در زمان و راحتی در نصب تولید کرده است.

ادامه مطلب

کوچکترین بلبرینگ NSK

شرکت NSK با توجه به تقاضای مشتریان کوچک ترین بلبرینگ با قطر و عرض کمتر را در زمینه ی تولیدات بلبرینگ توانسته ارائه بدهد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های روغن جامد SKF

بلبرینگ های روغن جامد SKF برای استفاده در مکان هایی که رطوبت و تماس ضمنی با آب و سایر آلاینده ها وجود دارد، مناسب میباشند. در مواردی که روانکاری امکان پذیر نیست، کاربرد فراوان دارند.

ادامه مطلب

کوپلینگ های OMEGA ELASTOMERIC

شرکت REXNORD، کوپلینگ های Omega Elastomeric که تشکیل شده از مواد قابل انعطاف پذیری می باشند و در عرصه صنعت به ویژه بخش پتروشیمی ارائه داده است.

ادامه مطلب

بلبرینگ فیبری DUARALON

شرکت REXNORD در عرصه صنعت بلبرینگ فیبری را ارائه می دهد که ترکیب منحصر به فرد آنها از فایبرگلاس و رزین بوده و همچنین دارای طراحی سفارشی با توجه به درخواست مشتری و نیازهای خاص می باشند.

ادامه مطلب

ریل ساچمه ای THK سری LS

شرکت THK با ایده های خلاقانه در ساخت قطعات مکانیکی به بهبود کیفیت زندگی در جامعه و صنعت کمک کرده است. ریل کشویی ساچمه ای THK یکی از انواع ریل ها حرکتی که بسیار فشرده و سخت می باشند.

ادامه مطلب

لاینر اکچوئیتر SKF سری MATRIX

SKF از سال 1907 یک شرکت پیشرو فناوری جهانی که باعث عمر طولانی زیست محیطی قابل توجهی در عرصه صنعت شده است. لاینر اکچوئیتر سری MATRIX به عنوان یک واحد کامل عملیاتی توسط SKF معرفی شده است.

ادامه مطلب

زنجیر نفتی REXNORD

شرکت Rexnord در صنعت یکی از با تجربه ترین در تولید زنجیر است. شرکت Rexnord با تولید نسل جدیدی از زنجیر های نفتی برای استفاده در صنعت پتروشیمی پیشرفت چشم گیری در تولید زنجیر ها داشته است.

ادامه مطلب

رولبرینگ 4 ردیف مخروطی BBC

شرکت BBC یکی دیگر از برند های بزرگ در تولید برینگ ها می باشد که در سال 1988 واقع در هند فعالیت خود را آغاز کرد. با توجه به سرویس دهی به مشتریان جزء شرکت های رقابتی در زمینه ی قطعات صنعتی می باشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ GGB سری DX10

شرکت GGB در انگلستان با تولیدات پیشرفته خود در عرصه صنعت بسیار شناخته شده است. برینگ GGB سری DX10 دارای طراحی ساده و تشکیل شده از فلز پلیمر می باشد.

ادامه مطلب

گیربکس BONFIGLIOLI سری F

شرکت BONFIGLIOLI یک شرکت ایتالیالی دارای سابقه ای بالا است که در ساخت و عرضه انواع گیربکس ها و اینورترها شناخته شده می باشد.

ادامه مطلب

آنچه که باید راجع به بلبرینگ بدانیم

بلبرینگ نقش به سزایی در عرصه صنعت ایفا میکنند، بهتر است علاوه بر توجه به برند یک بلبرینگ به خاصیت و کارکرد آن نیز توجه نمود.برای کاربرد بلبرینگ های صنعتی باید نکاتی را اولویت قرار دهیم.

ادامه مطلب

کم فالور CFT

شرکت THK، برینگ های کم فالور که دارای شافت مستحکم و یک سوزن داخلی می باشد، در عرصه صنعت ارائه داده است. این نوع برینگ ها در مکانیسم های مکانیکی و حرکتی کاربرد دارند.

ادامه مطلب

شافت فولادی دقت بالای REXROTH

شرکت Rexroth شافت های خطی خود را با بیش از ۱۰۰۰ طرح و نوع مختلف عرضه کرده است. این شافت ها کاربردی بوده و قابل استفاده در صنایع مختلفی می باشند.

ادامه مطلب

دستگاه کنترل روغن SKF TMEH 1

SKF TMEH 1 یک دستگاه عایق قابل حمل است که اطلاعات فوری در مورد وضعیت روغن را نمایش می دهد. این دستگاه قادر به تشخیص درجه تغییرات روغن مانند تخریب و آلودگی آن می باشد.

ادامه مطلب

آب بند SUPTEX

شرکت SUPTEX در سال 1967 اولین تولیدات آب بند ها را در کشور ترکیه آغاز کرد. امروز این شرکت بیش از 4000 نوع آب بند را با استاندارد 9001:2000 QMS ارائه می دهد.

ادامه مطلب

ریل و واگن PU و PE

شرکت NSK از مجموعه نسل جدید ریل و واگن های PE و PU رو نمایی کرد. از ویژگی های بارز این ریل و واگن، حرکت نرم و روان و کاهش قابل توجه صدای آن می باشد.

ادامه مطلب

زنجیر SKF EXTRA BELTS

یکی از قطعات صنعتی زنجیرها هستند که کاربرد آنها در ماشین آلات داخلی ، کشاورزی و صنعتی برای انتقال قدرت مکانیکی است. شرکت SKF یکی از تولید کننده های زنجیرها می باشد.

ادامه مطلب

بزرگترین بلبرینگ SKF

کارخانه SKF تا به امروز بزرگترین بلبرینگ های استوانه ای که دارای آب بند بوده را تولید کرده است. سری 241/900 SRB به نسبت مدل های دیگر SKF سه برابر سنگین تر می باشد.

ادامه مطلب

ریل و واگن IMS-I

IMS از دیگر محصولات REXROTH می باشد که دارای ویژگی هایی از جمله اندازه گیری دقیق مهندسی قابل افزایش، یکپارچه بودن، دارای سنسور القائی برای ارزیابی مقیاس های افزایشی و نشانه های مجتمع فردی است.

ادامه مطلب

بلبرینگ های دقت بالا NSK

شرکت NSK واقع در ژاپن، اولین بلبرینگ خود را در سال 1916 تولید کرد. امروزه NSK یکی از بزرگترین کمپانی و دارنده ی سیستم توزیع و تأمین در سطح جهان است.

ادامه مطلب

بوش بلبرینگ و پمپ بلبرینگ GGB

شرکت GGB با بیش از یک قرن تجربه در زمینه تولید انواع بوش و بلبرینگ، در حال فعالیت می باشد. این شرکت سال ۱۸۹۹ در انگلستان تاسیس شد.

ادامه مطلب

گیربکس های PBH برند Motovario

سری PBH، از نمونه گیربکس های چدنی برند Motovario است که مخصوص صنایع سنگین طراحی شده است. این نوع گیربکس دارای چهار مرحله کاهنده می باشند.

ادامه مطلب

تفاوت بلبرینگ و رولبرینگ

بلبرینگ و رولبرینگ ها دارای طراحی ساده و مشابه هم می باشند ، با این تفاوت که عنصرغلطان بلبرینگ ها ساچمه و در رولبرینگ ها به صورت استوانه می باشد.

ادامه مطلب

لاینرگایدهای NTN/SNR

لاینرگایدهای NTN/SNR در انواع مختلف استاندارد و مینیاتوری موجود هستند. بعضی از لاینرگایدها دارای بال کیج (قفسه) و برخی دیگر بدون بال کیج می باشند.

ادامه مطلب

رولرفالوور THK

رولر چرخشی پیرو یا همان Roller Follower، یک نوع برینگ فشرده و کوچک است که دارای یک شافت مستحکم می باشد. این نوع برینگ مناسب برای هرگونه حرکت خطی است.

ادامه مطلب

ریل و واگن UGR

بلبرینگ خطی UGR از سری محصولات THK می باشد. این ریل و واگن برخلاف ظاهر کوچک و جمع جوری که دارد، از میزان تحمل و دقت بالایی برخوردار می باشد.

ادامه مطلب

بلبرینگ خطی مینیاتوری Rexroth

ریل و واگن مینیاتوری Rexroth مخصوص بخش های مهندسی طراحی شده است و بیش تر برای ساخت تجهیزات نوری یا رایانه ای استفاده می شود.

ادامه مطلب

بلبرینگ های شرکت ZKL

شرکت ZKL یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان در زمینه برینگ می باشد که دفتر مرکزی آن واقع در جمهوری چک است. این شرکت در سال 1399 تاسیس شد.

ادامه مطلب

اکچوئیترهای الکترومکانیکی Rexroth

اکچوئیترهای الکترومکانیکی Rexroth جایگزینی عالی به جای سیلندرهای نئوماتیک و هیدرولیکی می باشند و کارایی بالاتری را نیز از خود نشان می دهند.

ادامه مطلب

بال ترنسفر سری R0530 برند Rexroth

بال ترنسفر سری R0530 از کوچکترین بال ترنسفرهای Rexroth به شمار می آید که با وجود ابعاد بسیار کوچک و فشرده، توانایی تحمل بارهای بالا را دارد.

ادامه مطلب

انواع گیربکس های Bonfiglioli

گیربکس سری S یکی از قدرتمند ترین نوع گیربکس به شمار می آید و ساختار پیچیده ای ندارد. این گیربکس بیشتر در صنایع پمپ و سیستم های تهویه هوا (فن و دمنده) کاربرد دارد.

ادامه مطلب

انواع گیربکس های Motovario

این گیربکس مخصوص صنایعی که دارای سیستم خطوط انتقال هستند، طراحی شده است. گیربکس آویز Motovario را می توان به چهار سری S - IS - PS - CS تقسیم کرد.

ادامه مطلب

لاینرگاید Nadella

شرکت فرانسوی Nadella یکی از متخصصان در طراحی و تولید انواع ریل و واگن می باشد. ریل و رول های Nadella را می توان به دو مدل Heavy Load و Light Load تقسیم کرد.

ادامه مطلب

رولبرینگ های CARB

رولبرینگ های کارب تورویدال (Carb Toroidal Roller Bearing) دارای غلطک های خودتنظیم هستند که توانایی جا به جایی و حرکت محوری را دارند.

ادامه مطلب

رولبرینگ های استوانه ای Rollway

رولبرینگ های استوانه ای Rollway در طرح های مختلفی تولید شده اند و غالبا به صورت تک ردیفه هستند اما در دو مدل دو ردیفه و چهار ردیفه نیز موجود می باشند.

ادامه مطلب

اسپیندل بیرینگ های GMN

شرکت GMN در سال 1908 توسط جورج مولر تاسیس شد. این شرکت امروزه در سراسر جهان مشغول به فعالیت است. بیرینگ های GMN در کشور آلمان تولید می شوند.

ادامه مطلب

گیربکس فولادی ضد زنگ ABB

موتورگیربکس سری IEC برند ABB ضد زنگ بوده و در برابر آب و اسپری های فشار بالا مقاوم می باشد. این گیربکس ها در صنعت مواد غذایی و دارویی بسیار پرکاربرد می باشند.

ادامه مطلب

بیرینگ های Cam Follower

Cam Follower ها نوعی رولبرینگ و نیدل بیرینگ های (رولبرینگ های سوزنی) تخصصی هستند که برای حرکت های خطی مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه مطلب

بیرینگ خطی سری NRFG برند Rexroth

تمامی قسمت های فلزی بلبرینگ خطی NRFG از فولاد مقاوم در برابر خوردگی و زنگ زدگی و تمام قسمت های پلاستیکی آن از پلاستیک طبیعی TPE و POM ساخته شده است.

ادامه مطلب

بال اسکرو SBKH برند THK

بال اسکرو SBKH دارای ساختار چرخشی بوده که حرکت در این حالت باعث کاهش صدا و صرفه جویی بیشتر در نیرومی شود. این نوع بال اسکرو نیازی به نگهداری و روانکاری ندارد.

ادامه مطلب

بلبرینگ آمریکایی Fafnir

بیرینگ هایFafnir در انواع زمینه ها و صنعت ها کاربرد دارند. صنعت کشاورزی، نساجی، صنایع غذایی، صنعت میلز فولاد و … از نمونه این موراد می باشد.

ادامه مطلب

بیرینگ های دقتی SNFA

شرکت فرانسوی SNFA در سال 1952 تاسیس شد. این شرکت در سال 1979 کارخانه ای مدرن را به مساحت 15000 متر مربع در شهر والنسین (واقع در شمال فرانسه) احداث کرد.

ادامه مطلب

محصولات شرکت Rexnord

شرکت Rexnord در سال 1891 توسط شخصی به نام کریستوفر لوالی (Christopher Levalley) تاسیس شد. این شرکت با بیش از 70 سال تجربه، از تولیدکنندگان بزرگ انواع بیرینگ می باشد.

ادامه مطلب

محصولات شرکت Demag

شرکت آلمانی Demag سال 1827 در شهر تسوایبروکن (Zweibrücken) آلمان تاسیس شد. شرکت Demag در زمینه ی تولید انواع جرثقیل و بالابر فعالیت دارد.

ادامه مطلب

محصولات شرکت Winkel

شرکت آمریکایی Winkel با بیش از 35 سال فعالیت و تجربه در زمینه ی بیرینگ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در بازار رقابتی امروز می باشد.

ادامه مطلب

سری HG لاینرگاید (بلبرینگ خطی) Hiwin

این سری از محصول Hiwin به نسبت دیگر محصولات مشابه این برند و برندهای دیگر میزان تحمل بار بیشتری را دارد. از امتیازات این بلبرینگ خطی، قابلیت تحمل بار شعاعی آن می باشد.

ادامه مطلب

اسپلیت رولبرینگ Cooper

شرکت آمریکایی Cooper از بزرگترین تولیدکنندگان اسپلیت رولبرینگ (Split Roller Bearing) در جهان می باشد. این شرکت واقع در King’s Lynn انگلستان است.

ادامه مطلب

فتوالکتریک Sick

شرکت Sick یکی از تولیدکنندگان قطعات و سنسورهای الکتریکی در جهان می باشد. از نمونه سنسورهایی که این شرکت به بازار جهانی عرضه می کند می توان به سنسور فتوالکتریک اشاره کرد.

ادامه مطلب

چیلرهای صنعتی Rittal

از چیلر (Chiller) برای خنک کردن ماشین آلات و دستگاه های صنعتی استفاده می شود. این دستگاه دارای سیکل تراکم بخار بوده که با جذب بخار، عمل خنک سازی را انجام می دهد.

ادامه مطلب

بیرینگ های تمام سرامیک شرکت Boca

شرکت Boca ،خط تولید بیرینگ های تمام سرامیک اش را گسترش داد. از جمله بیرینگ های سرامیکی که در این شرکت تولید و عرضه می شود بیرینگ های تمام سرامیک می باشد.

ادامه مطلب

ریل و واگن های مینیاتوری Misumi

شرکت Misumi آمریکا ریل و واگن های مینیاتوری را در قالب های کوتاه، پهن و منظمی به بازارعرضه کرده است. این قالب های جدید دارای رزوه و پین می باشند.

ادامه مطلب

رولرگایدهای (ریل های غلطکی) برند NSK

شرکت NSK از تجربیات وسیع خود در زمینه ی رولبرینگ (Roller Bearing) و ریل های خطی (Linear Guide) بهره گرفته و سری جدید RA از رولرگایدها را در بازار جهانی عرضه کرده است.

ادامه مطلب

روش های نگهداری از انواع بیرینگ ها

نگهداری از دستگاه های تولیدی به محض راه انداختنشان باید انجام بشود و این امری بسیار مهم می باشد زیرا خرابی ناگهانی یک دستگاه می تواند خسارات زیادی را به تولیدات شما وارد کند.

ادامه مطلب

برینگ های پلاستیکی Igus

برینگ های شرکت آلمانی Igus، برای استفاده درمحیط های مرطوب و نمناک طراحی شده اند و همچنین قابلیت عملکرد در دمای بالا را دارا می باشند.

ادامه مطلب

بلبرینگ های شیار عمیق BNEQARTET

تقریبا دو سال بعد از معرفی اولین بلبرینگ های شیار عمیق BNEQARTET، شرکت NSK از سری جدید این بلبرینگ ها، به قطر خارجی 120 میلی متر رونمایی کرد.

ادامه مطلب

علت های رایج شکستگی و خرابی برینگ موتورهای برقی

در این جا با 5 مورد از عوامل شکستگی و خرابی برینگ ها آشنا می شوید. به راحتی می توان ریشه و علت خرابی برینگ ها را مشخص کرد.

ادامه مطلب

رولبرینگ های بشکه ای Nachi با بیشترین قابلیت حمل بار

امروزه رولبرینگ های بشکه ای بیشترین کاربرد را در صنعت دارند. این نوع برینگ قابلیت حمل بار شعاعی را دارد و همچنین دارای دو ردیف غلطک بشکه ای شکل می باشد.

ادامه مطلب

مزایای بلبرینگ ها و بوش های پلیمری

امروزه مدل های مختلفی از بلبرینگ ها و بوش ها در بازار وجود دارد که از نمونه های آن می توان به بلبرینگ و بوش های پلیمری یا ترکیبی اشاره کرد.

ادامه مطلب

بلبرینگ های خشک و حذف سیستم روانکاری

حذف روانکارها از قطعات باعث بهبود عملکرد ماشین ها می شود و همچنین در مقابل گریس کاری و روانکاری بیش از اندازه باعث خرابی زود هنگام دستگاه ها و ماشین آلات کارخانه ها می شود.

ادامه مطلب

روانکاری رولبرینگ ها

چگونگی یک بررسی کاربردی و به موقع می تواند از بروز مشکلات جلوگیری کند و از هزینه ها بکاهد. روانکاری به موقع و صحیح برای اطمینان داشتن از عملکرد رولبرینگ ها امری ضروری است.

ادامه مطلب

جوانب مثبت و منفی لاینر اسکروها

شناخت جوانب مثبت و منفی لاینر اسکرو های متفاوت می تواند کمک بزرگی برای انتخاب اسکروی مناسب جهت کاربرد این قطعه ها گردد.

ادامه مطلب

روانکاری لیداسکروها

تمامی بال اسکروها جهت داشتن طول عمر مناسب ، به روان کاری نیاز دارند اما لیداسکروها به دلیل داشتن مکانیزم خاص و ساچمه های پلاستیکی نیاز به روانکاری ندارند.

ادامه مطلب

دستگاه انتقال دهنده اتوماتیک گریس با برند FAG

مشخصات محصول: تولید انرژی، اصل پیستون پمپ، دارای دو خروجی، فشار تحویل: تا میزان 50 نوار، دارای رسانه روان کننده یا روغن کاری، مقدار ذخیره با توجه به طول شلنگ های مختلف.

ادامه مطلب

شناخت و کاربرد بال اسکرو و لید اسکرو

لید اسکرو ترکیب پیچ و مهره ساده است ( بدون حرکت دورانی). آن برای ایجاد حرکت بر زاویه عملکرد و اصطکاک بین مهره و پیچ متکی است.

ادامه مطلب

یاتاقان های فولادی GGB-SHB

یاتاقان های جدید GGB-SHB که ساخته شده از فولاد سخت و مقاوم در برابر سایش می باشد با قابلیتی طراحی شده است که فضای داخل آن از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب

NSK Roller Bearing For Large Gearboxes

Designed to improve the reliability of large gearboxes used in wind power generators and other industrial machines.

ادامه مطلب

نصب برینگ با دستگاه های BEGA SPECIAL TOOLS

Easy removal of bearings, wheels and other drive components Maintenance of rolling stock in railway vehicles Vaassen, The Netherlands, August 2016.

ادامه مطلب

برینگ های سرامیکی (Hybrid Bearing)

برینگ های Hybrid برینگ های سرامیکی ترکیبی است که با تکنولوزی روز دنیا پیش رفته است .در جدول زیر چندین ویژگی معمول برینگ های Hybrid به نمایش گذاشته شده است.

ادامه مطلب

مقایسه واگن های مهره دار و واگن های مهره دار دارای قفسه

با پیشرفت تکنولوژی و به بازار آمدن مدل های مختلف بلبرینگ ها و ریل و واگن ها این سوال مطرح میشود که این تغییرات در این قطعات چه مزایا و معایبی دارند؟

ادامه مطلب

روانکاری برای طول عمر به چه معناست؟

روانکاری یکی از مهمترین عامل برای طول عمر بلبربنگ خطی میباشد. تولید بلبرینگ خطی در اواخر 1990 شروع شد و اوایل 2000 سیستم های پیشرفته ای تولید گشت.

ادامه مطلب

سرعت بالای مهره های سرامیکی نسبت به مهره های فلزی

در سرعت های بالاتر فشار تحمل بار در بلبرینگ نیز کاهش میابد. اینکه مهره های سرامیکی به مراتب بسیار سبک تراز مهرهای فولادی است.

ادامه مطلب

علت اصلی خرابی بیرینگ ها

نزدیک به ۱۶% از خرابی های زود هنگام برینگ ها به علت نصب اشتباه رخ می دهد و این در صورتی است که افراد متخصص و تعمیرکاران عموماً از وجود تجهیزات ویژه نصب بی اطلاع هستند.

ادامه مطلب

سایش و خوردگی بیرینگ های در معرض عوامل الکتریکی

از بارزترین نشانه های آسیب و خرابی بلبرینگ افزایش میزان صدا ، کاهش اثر بخشی روانکاری ، افزایش میزان لغزش و در نهایت کاهش میزان عمر بیرینگ میباشد.

ادامه مطلب

حقیقت هایی در مورد عمر Linear Bushing

Linear bushings (also referred to as ball bushings, or, more generically, as linear bearings) are round linear guides with circuits of recirculating balls

ادامه مطلب

دستگاه تجهیزات و ابزارآلات بلبرینگ

شرکت NSK دستگاهی جهت نصب و قرار دادن صحیح هر نوع بلبرینگ بدون ایجاد آسیب و خرابی بیرینگ رونمایی کرد. این دستگاه این اطمینان را برای کاربر ایجاد می کند.

ادامه مطلب

روانکاری بلبرینگ ها

یک بیرینگ جهت کارکرد مطلوب باید بطور مناسب روانکاری شود تا از تماس مستقیم اجزاء با یکدیگر و سایش آنها نیز جلو گیری شود.در انتخاب گریس عوامل زیادی تاثیر گذار هستند.

ادامه مطلب

دستگاه القایی گرم کننده (حرارت دهنده) همه کاره FAG

قابلیت های دستگاه حرارت دهنده FAG: حرارت دهنده، مانیتورینگ، وضعیت، روانکاری بلبرینگ، نصب و راه اندازی و استخراج ابزار.

ادامه مطلب
اطلاعات تماس 02177611903 02177618554 02177618454 02177613604 09905750992

@RcesIndustry

Info@rces.ir
contact