سرمایه گذاری 42 میلیون یورویی شرکت SKF

سرمایه گذاری 42 میلیون یورویی شرکت SKF

شرکت SKF چهل و دو میلیون یورو برای تولید بلبرینگ های شیار عمیق سرمایه گذاری کرده است و شامل تغییر برخی از تولیدات از شهر باری درایتالیا به آسیا و شرق اروپا شده است. تولید بلبرینگ های شیار عمیق با مخفف DGBB (Depp Group Ball Bearing) در کشور چین باید به یک کارخانه جدید متصل شود همچنین یک خط تولید جدید، برای تولید اتوماتیک بلبرینگ های شیار عمیق نیز در شهر باری ایتالیا اجراء شود.

برای تولید این سری از محصولات SKF نیاز منطقه ای مورد اهمیت قرار گرفته است، در راستای تولید بلبرینگ های شیار عمیق مبلغ 370 میلیون دلار درشهر شینچانگ چین برای کارخانۀ جدید سرمایه گذلری شده است و انتظار می رود این کارخانۀ جدید در نیمه اول سال 2020 به طور کامل عملیاتی شود.

پاتریک تونگ، رئیس فروش قطعات صنعتی آسیا می گوید: " از طریق این سرمایه گذاری ما رقابت خود را در آسیا افزایش خواهیم داد، در حال حاضر توسعه محصول جهانی گروه DGBB را از اروپا به چین منتقل کرده ایم و ما قادر خواهیم بود ارزش کامل محصولات خود را برای خدمت به مشتریان و نیازهای برنامه های کاربردی ارتقاء دهیم. "

کنت ویتانن، رئیس اجرائی می گوید: " ما در حال گسترش یکی از پیشرفته ترین، انعطاف پذیر ترین و کامل ترین خطوط مونتاژ خود در شهر باری ایتالیا هستیم. این باعث کاهش زمان از ساعت به دقیقه می شود، و به این معناست که موجب انعطاف پذیری بیشتر و بهبود سطح خدمات رسانی به مشتریان می شود سرمایه گذاری نیز به بهبود کیفیت کمک می کند و به ما اجازه می دهد تا مهارت های فنی کارکنان خود را توسعه دهیم. "